Jump to content

Windows'ta Yüklü Sürücüleri Nlite Ile Eklemek

morning

Recommended Posts

usta konu eski ama problemim var

Herseyi yaptim ve birde Driverpacks entegre ettim ve Benim pc de olan driverleri nlite ile enetgre ettim pc de olan driverler pc de kurulmadi sorun ne ola bilir aceba driverpacks driverleri kuruldu ama smart driver ile cektigim driverler kurulmadi ???

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Driverpacks ile Smart Driver'ı birarada kullandığın için olabilir.

Yanlış hatırlamıyorsam Driverpacks, XP kurulumunun driver arayacağı klasörü (kendi klasörüyle) değiştiriyordu.

Tabii smart driver backup'un driverları da farklı klasörde olduğu için kurulmuyordur.

Driverpacks ile Smart Driver'ı birarada kullandığın için olabilir.

Yanlış hatırlamıyorsam Driverpacks, XP kurulumunun driver arayacağı klasörü (kendi klasörüyle) değiştiriyordu.

Tabii smart driver backup'un driverları da farklı klasörde olduğu için kurulmuyordur.

Peki usta ikisini bir arada nasil Kurdura biliriz bunun bir caresi varmi ????

@Sinanay smart driver backup yöntemindeki driver'ları xp'ye entegre et. driverpacks içinse xp'den bağımsız bir ıso hazırla(anlatımı forumda var.). ıso içindeki dosyaları xp dosyalarının yanına(i386 yanına.) kopyala.

sonrasında runonceex yöntemiyle driver packs kurulumu için çalışması gereken dosyayı runonceex'in altına gir tamamdır.

böylelikle; smart driver backup direk olarak, driver packs'te ayarlarsan hem ayrı olarak hemde seçmeli olarak kurdurursun ;)

@Sinanay smart driver backup yöntemindeki driver'ları xp'ye entegre et. driverpacks içinse xp'den bağımsız bir ıso hazırla(anlatımı forumda var.). ıso içindeki dosyaları xp dosyalarının yanına(i386 yanına.) kopyala.

sonrasında runonceex yöntemiyle driver packs kurulumu için çalışması gereken dosyayı runonceex'in altına gir tamamdır.

böylelikle; smart driver backup direk olarak, driver packs'te ayarlarsan hem ayrı olarak hemde seçmeli olarak kurdurursun ;)

Allah senden Razi olsun ustam . Ustam senden bir ricada bulunacam bunu Yani senin yukardakini Video lu anlatim yapa bilirmisin ?? Simdiden Allah senden Razi olsun

şu sıralar çok meşgulüm Türkiye'de ilk olacak bir proje üzerinde çalışıyorum. beklerim dersen ayın 20'sine doğru anca hazırlıyabilirim :(

şu sıralar çok meşgulüm Türkiye'de ilk olacak bir proje üzerinde çalışıyorum. beklerim dersen ayın 20'sine doğru anca hazırlıyabilirim :(

Hay Allah senden Razi olsun ustam , ustam bizim gibi acemiler icin süper bisey olacagindan cok eminim

Taabiki beklerim ustam Sabir herseydir sunun surasinda ne kaldiki :rolleyes2:

Simdiden Tesekürler Allaha emanet ol

• 2 hafta sonra ...

S.a ustam Projen bittimi aceba yoksa daha cok sürecek mi ???

kusura bakma kardeşim. bu aralar çok yoğunum. eczanede çalışıyorum çok yoğunum, zaten forumada bakamıyorum. en iyisi sen sitedeki anlatımlardan faydalan.

1. olarak: pc'deki driver'ları ekle.

2. olarak: driver packs base ile portable driver cd'si oluştur.

tekrar özür dilerim...

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...