Jump to content

Samsung 22'' Lcd Monitör Seçimi

pasa_mahmut

Recommended Posts

Selam Arkadaşlar ben bi monitör alacagım Vatancomputerin indiriminden yararlanmak isityorum ve şu iki seçim arasında kaldım kullananlar veya tavsiye edenler den yardım için konu açtım hangi monitör daha iyi neden daha iyi belirgin bir farkı varmı

SAMSUG modeller şunlar

22" T220 GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR gönlüm bundan yana

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=34288

22" GENİŞ EKRAN 2253NW LCD MONİTÖR bunuda düşünüyorum

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=35538

evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum sizce hangisi neden güzel belirgin farklar nelerdir ilgilenenler için şimdiden teşekkürler

kardeş bende yeni bir lcd aldım marlka olarak INCA seçtim. araştırıp aldığımda diğer çok bilinniş markkadalardan hiçbir eksiği yok. şu andada çokda memnunum istersen birde

Please register to see this content.

bunu düşün fiyat performans olarak diğerlerinden çok daha iyi.

arkadaşım monitor seciminde en onemli sey cozunurluk vve tazeleme oranıdır ikisini kıyasla muhtemlen aynıdır ama bak contrast oranına bak parkak mı mat mı girişlerinde ne var hdmi vga falan sonra şekline bak derim ben

Selam;

SAMSUNG' un T220 serisi Teknik özellikler ve donanım olarak eksiksiz bir yapıyı oluşturmaktadır ayrıca bu seriye özdeş özelliklerden biri olan Stand/by modunda 0.3W enerji tüketimi ile de bütcen için vazgeçilmez ve LCD Monitörde ilk kez 20 000:1 dinamik kontrast kullanılan bir ürün . DVI olduğunu sölememe bile gerek yok Tabi şuan Vatan Compt. kampanya ile iyi bir fiyata geliyor. Bu arada power tuşunun dokunmatik olması bu seri için ayrı bir hava katmış. Ama en önemlisi üründe bir ölü piksel çıksa bile Vatan' ın 15 gün içerisinde değiştirme politikası süper.. Şİmdiden hayırlı olsun ..

Selam;

SAMSUNG' un T220 serisi Teknik özellikler ve donanım olarak eksiksiz bir yapıyı oluşturmaktadır ayrıca bu seriye özdeş özelliklerden biri olan Stand/by modunda 0.3W enerji tüketimi ile de bütcen için vazgeçilmez ve LCD Monitörde ilk kez 20 000:1 dinamik kontrast kullanılan bir ürün . DVI olduğunu sölememe bile gerek yok Tabi şuan Vatan Compt. kampanya ile iyi bir fiyata geliyor. Bu arada power tuşunun dokunmatik olması bu seri için ayrı bir hava katmış. Ama en önemlisi üründe bir ölü piksel çıksa bile Vatan' ın 15 gün içerisinde değiştirme politikası süper.. Şİmdiden hayırlı olsun ..

Selam;

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar

T220 de karar kıldım ancak öğle sonu baktıgımda vatanın 7 magzasında stokta bulunan t220 ye vatanın sitesinde stokta yok diyor ama ürünün stokta bulundugu magzalar bölümünde ise halen 7 magzanın adı var

istesem getittirirlermi acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmı

eger getittirmezler stoktada yok derlerse Teknosada şu ürün var sizce bu model nasıl T220 olmazsa 2.bir şık olarak şu modeli düşünüyorum sizce T220 olmazsa bu nasıl

SAMSUNG 2233BW 22´´ SIYAH LCD MONİTÖR

t220 olması şart değil, birsürü modeli var samsungun

Samsung 2253LW 405TL

* Görüntülenebilir Bölge: 21,6" Geniş Ekran

* Tepki Süresi: 5 ms

* Maksimum Çözünürlük: 1680x1050

* Bağlantı şekli: 15pin D-sub + DVI(HDCP)

* Garanti: 2yıl

* Kutu içeriği: Dsub Kablo+DVI Kablo+Power Kablo

2253LW_medium.jpg

Arkadaşım;

Ürün Kodu T220

Açıklama

Menşei İTHAL

Garanti 24

Stokta Bulunduğu Mağazalar Topkapı, Bostancı, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Konya, Kayseri, Avcılar,

Eğer gittiğinde mağaza stoklarında ürün mevcut değil ve diğer mağazaların stoklarında istediğin ürün var ise Avanslı satış ile ürünün bedelini ödeyip getirttirebilirsin. Bir diğer Önemli husus ölü piksel Garantisi. Bunun üstünde neden durduğumu ürünü aldıktan sonra anlıyacaksın. Kampanyayı 5 ine kadar uzatmışlar umarım faydalana bilirsin.

SAMSUNG 732N PLUS 17" Lcd Monitör, 1280x1024, 5ms Siyah

SAMSUNG-732N-PLUS.jpg

SAMSUNG 732N PLUS 17" Lcd Monitör

Görüntülenebilir Bölge,, 17"

Kabin Rengi,,Parlak Siyah

Nokta Aralığı(mm),, 0.264

Parlaklık(cd/?)(typ.),, 300 cd/?

Kontrast Oranı(typ.),, 700:1 (DC 2000:1)

Görüntüleme Açısı(H/V),, 160?/160? (CR>5)

Tepki Süresi(ms)(typ.),,5MS

Yatay Frekans(kHz),,30~81

Düşey Frekans(Hz),,56-75

Çözünürlük,,1280x1024

Desteklenen Renk,,16.2 Mil.

Giriş Video Sinyali

Analog RGB

Sync. Tipi

Separate H/V, Composite, SOG

Giriş Bağlantıları

15pin D-sub

Plug & Play

DDC 2B

GÜÇ Modda

34 Watt (Maks.)

Özellikler

MagicColor, MagicBright2, MagicTune with Asset Management Safe Mode(Down Scaling in UXGA),

Maximum Çözünürlük : 1280X1024

Web Adresi : wwwsamsungelectronics.com

Bağlantı Şekli : 15 PIB D-SUB

Nokta Aralığı (mm) : 0,264

Garanti Süresi (ay) : 36

Önerilen Çözünürlük : 1280X1024

Kontrast Oranı : 700:1

Tepki Süresi (ms.) : 5

ben bu ekranı kullanıyorum memnunum özelliklerini paylaştım tavisye ederim MagicColor, MagicBright2, MagicTune with Asset Management Safe Mode(Down Scaling in UXGA),

özelliği ayrı bir görünüm özellik katıyor .internet oyun vs her moda görüntü kalitesini değişebiliyor dvı kullanmıyorum gerek kalmıyor dörüntü kalitesi yetiyor.

Samsung T240 kullanıyorum, tavsiye ederim. Gayet başarılı bir monitör, en ucuz eksen bilgisayar'da bulunuyor.

sağolasın kardeş ama buradan nasıl alacagım ben bu monitörü sakata gelmeyelim ayrıca kartsız nasıl alırım buradan nakit ödeme ile nasıl biliyormusun

• 2 hafta sonra ...

hepinize tek tek teşekkür ederim halen monitörümü almış değilim nedeni ise karar veremememdir çünkü bazı yazılara göre piyasadaki monitörlerin tepki süreleri 2 olmalarına rağmen oyunlarda ve filimlerdeki hareketli sahnelerde tepki süresi 20 oluyormuş bu doğrumu + 20" ler 22" lere göre daha iyi diyen arakadaşların yazılarınıda okudum çeşitli sitelerde şimdi 3 monitör arasında kaldım sizce hangisi daha iyi

20" T200 GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR

22" T220 GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR

22" Geniş Ekran 2233BW Lcd Monitör

evet bu üçünden birini alabilirim ama karar vermiş değilim aklım allak bullak oldu bilgisi olan arkadaşlara soruyorum sizce hangisi daha iyi bir görüntü sunmakta ilgileriniz için teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...