Jump to content

Hİtman Blood Money

Recommended Posts

Şuan bir torrent sitesinden '' Hitman Blood Money '' oyununu indirdim nihayet çok meşakatlide olsa , ama bir sorun var ben bu oyunu kuramıyorum malesef indirdigim oyunun içinde exe yok !!...Ve nasıl kurulacagını bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa veya bu konuda uzman arkadaşlarımız bana yardımcı olurlarsa cok minnetdar olurum ... indirdiğim dosyanın ismi ...................''

PCDVD - Hitman Blood Money [English] [WwW.GamesTorrents.CoM] ''

Saygılar sunarım......

Bir yardımcı olacak arkadaş !!!!!

indirdiğiniz dosyanın formatı nedir? tek 1 dosya .iso formatımı

İso formatında olsa tek bi dosya şeklinde iner öyle deilmi ? İçindeki metin belgesinde bunlar yazıyor tam anlayamadım doğrusu ?

Install Notes:

1. Unpack the release with WinRAR or equivalent

2. Mount the image with Daemon-Tools with newest securom loader.

3. Install

4. Play

1. Unpack the release with WinRAR or equivalent

2. Mount the image with Daemon-Tools with newest securom loader.

3. Install

4. Play

kısaca

1.winrar ile arsivi ac

2.Daemon-Tools a dosyayı göster

3.kur

4.oyna

eğer birkac parca arsiv dosyası ise 1.2.3 gibi...

1. "winrar" adlı program gerekli onu indirip kurun

2. herhangi bir parcasını 2 kez tıklayın winrar ile ac deyin partları birlestirip tek .iso haline getirin

3. "deamon tools" adlı programı indirin sanal sürücü olusturun o tek .iso dosyasını sanal sürücüye gösterin ya otomatik setup acılır veya siz sanal sürücüye sağ tıklayıp ac deyin icerisinden "setup"u calıstırın.

not-1:yapacağınız karmasık gibi görünsede gayet basit bir islem sabırla deneyin

not-2:internetten "deamon tools kurulum resimli" adlı cümle ile arastırın.

Saolasında ben bunu bir türlü çalıştıramadım hata alıyorum ,resimle göstermek daha iyi olur

sshot1if4.png

dosyaların içindeki Tecsetup a bastığım zaman şöyle bir hata alıyorum

sshot2tk9.png

Arkadaşlar bir türlü oyunu kuramadım giddi yardımlarınızı bekliyorum.....Saygılar sunarım

Eğer benim bir yanlışım yoksa Sen O Cmd Ekranı olan setupu sil Rar tekrardan başlat Iso uzantılı bir dosya çıkması lazım.Iso çıkarsa cevabımı belirticem.

.Rar uzantılı çıktı ne yapmam gerek ...

Ya üstadlar nasıl çözebiliriz bu sorunu okadar zahmet edip indirdigimize deysin... Allah çarpsın 3 günümü aldı bu lanet şey. Yardımlarınıza çok ihtiyacım var .....

.

bi allahın kulu yok öylemi bu soruna yanıt verecek şu sitede

Partlardan birine sağ tıklayın ve buraya çıkart (extract here) diyin. Çıkan dosyayı Alcohol, Daemon Tools gibi programlarla açın ve sisteminize oyunu kurun.

Alcohol veya Deamon'un nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız google'a sorabilirsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...