Jump to content

Compaq Presario Yardımm

melihcam2002

Recommended Posts

arkadaslar bende compaq presario cq50-110tr laptop var.ben buna xp kurma sevdasına format attım ve formattan once yedeğini almaya erindim bu yuzden recovery olayı iptal oldu bunu nasıl düzeltebilirim fikri olan warmı?bi sürü şey denedim ama olmadı bi türlü netten de arattırdım recover dvd imajını bulurum diye ama yok maglesef

bende aynı alet var fakat yedeklediğin recoveri bile kopyalayamıyorsun.

Bence eğer faturalı ise compaq çözsün.

nasıl yani acronis le falan sen komple diskin yedeğini alamadınmı?bu arada hp desteğe mail attım adamlar aynen şunu yazdılar

Hewlett Packard Musteri Hizmetleri:

İyi Günler Melih Bey,

Öncelikle bize HP Türkiye Web Sitemizden e-posta ile ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Önemli bilgilerinizin yedeğini aldıktan sonra bilgisayarınzıın ilk aldığınız haline getirilmeisi için onarım merkezimize bırakabilirsiniz.

Bilgisayarınızın testlerinin yapılması ve gerekirse onarılması için, cihazınızı onaylı garanti belgenizin ya da faturanızın bir fotokopisi ile aşağıda iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz size en yakın onarım merkezimize ulaştirabilirsiniz.

BÖLGE ONARIM MERKEZLERİ

İstanbul

Talatpaşa Mh. Emirgazi Cd. No : 3 Kağıthane

İstanbul

Eğitim Mahallesi, Poyraz Sokak, Öğün İş Merkezi No:5

Hasanpaşa, Kadıköy

Ankara

Öveçler 2. Cadde No:119/23 PK:06460 Dikmen

İzmir

Mürselpaşa Bulvarı 1266 sok. No:6 Basmane

Adana

Reşatbey Mah. 5 Ocak Cad. Karakayalar Apt.

Bursa

Buttim İş Merkezi C1 Blok G4 Kapı Girişi Kat 1 No 170 Yalova Yolu 4. Km

Samsun

Rasathane Mah. Osmaniye Cad. No:65

Yanlızca İstanbul için kargo adresi farklılık göstermektedir. İstanbul için kargo gönderim adresi olarak aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

İstanbul Kargo Adres: Ayazağa Cendere Yolu, Ayazma Cad. No:22 Şişli / İstanbul

NOT: Ürünü servise ulaştırmadan önce önemli bilgilerinizi yedeklemeniz gerekmektedir. Servis tarafından sisteminiz fabrika çıkış ayarlarına döndürülecek ve herhangi bir yedekleme işlemi yapılmayacaktır.

Servis işlemleriniz, teknik servis uzmanlarımız tarafından mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilecektir

HP ürünleriyle ilgili sorularınızda yardıma hazır olduğumuzu belirtiriz.

Saygılarımla

Özkan Coşkun

E-Posta / Teknik Destek Mühendisi

Hewlett Packard Musteri Hizmetleri

NOT: Tavsiyemiz kesin olarak bize sorulan sorular ve bize saglanan bilgilerle sinirlidir. Problemler ve cozumler sistem ve cevresindeki sartlara ve HP tarafindan bilinmeyen cesitli parametrelere bagli olabilir, bu sebeple HP herhangi bir sorumluluk tasimamaktadir. Teknik bilgiler yeni veriler ortaya ciktikca degismektedir. Bu sebeple HP, olasi guncellemeleri duzenli olarak

Please register to see this content.
adresinden ulasabileceginiz Customer Care web sitesinden takip etmenizi onerir. Hewlett Packard bu bilginin kullanimina iliskin dogrudan, dolayli, ozel, kaza eseri veya sonuc olarak ortaya cikabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

:D:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...