Jump to content

V-lite Ile Vistanın Her Versiyonunu Katılımsız?

ZEUS__

Recommended Posts

selam,

v-lite ile seçtim başta mesela business sürümünü, katılımsız ayarlarını yaptım, save desemde ya da business sürümü için yalnızca uygula desem de sonrasında diğer versiyonlar için de katılımsız ayarlarını yapsam da aynı şekilde..ya en son yapılan katılımsız hangisiyse onu direk kuruyor..yani katılımsız ayarları işin içine girince kurulumda versiyon seçmemize izin vermiyor??denedim ben bu şekilde oldu..

ben katılımsız yaptım tüm versiyonlarını, üstelik kurulum başlangıcında versiyonu seçiyorum o o kuruyor istediğim versiyonu da diyen var mı??varsa ben yapamadım nasıl yapabiliriz...önce business ı sonra ultimati yaptım mesela aynı kaynaktan..ancak kurulum ekranında seçim yapmama izin vermedi..direk ultimati kurdur..tek DVD de bu hayal mi?

eee bu ne böyle?konu 2. sayfaya düştü bile..kim bakar ki buraya sonra??

nerdeyse tüm sayfa sabit konularla dolmuş..bari onları önemli konu başlıkları diye tek konuda link halinde toplaayın ya da sayfada gösterilecek konu sayısını forum ayarlarından çoğaltın ki açılan konular cevapsız kalıp 2. sayfaya düşmesin görülsün..

adam cevap verecek bir de onu sayfa sayfa gezdireceksiniz..zaten gördüğüne cevap zor veriliyor..birde tüm forumu gezecek hali yok adamın..

eee bu ne böyle?konu 2. sayfaya düştü bile..kim bakar ki buraya sonra??

nerdeyse tüm sayfa sabit konularla dolmuş..bari onları önemli konu başlıkları diye tek konuda link halinde toplaayın ya da sayfada gösterilecek konu sayısını forum ayarlarından çoğaltın ki açılan konular cevapsız kalıp 2. sayfaya düşmesin görülsün..

adam cevap verecek bir de onu sayfa sayfa gezdireceksiniz..zaten gördüğüne cevap zor veriliyor..birde tüm forumu gezecek hali yok adamın..

Sen de kurallara uyup flood yapmasan?

Cevap verecek adam sayfa gezer merak etme sen.

Bildiğim kadarıyla vLite'In katılımsız seçeneğinde Sürüm seçmeyi gösterme ile ilgili bir ayar olması gerekiyor.Ama vista ile pek ilgilenmiyorum,bilemeyeceğim.

kullanıcıların flood yapması için açık bi yapı..kullanıcılara flood yaptırmak istemeyen bi forumun yapısı bu olamaz.

kurulumda bu versiyonu seç diye bi seçenek var normalde V-lite de.. ancak o seçeneği seçmediğim halde sonuç alamadım..

düzenleme:seçtiğim halde yazmışım pardon..seçili olmadığı halde diyecektim

• 5 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...