Jump to content

Satılık Dell D800 Laptop

onuryenice

Recommended Posts

Cihazın özellikleri aşağıdaki linkdeki gibidir.

http://forum.donanimhaber.com/m_11611562/mpage_1/key_//tm.htm#11635536

Evde kullandığım sorunsuz cihazdır.Ankara içinde olanlar gelip görebilirler.Eryaman yada batıkent civarı yakın olur.

128 MB harici ekran kartı ve Yüksek çözünürlüklü LCD ekranı ile zamanında grafikerlerin tercih ettiği yüksek performanslı bir üründür.

475 YTL pazarlıksız fiyadır.Aldığınız zaman kullanmasanız bile 550 YTL ye rahatlıkla satabileceğiniz bir üründür.

İsteyene msn den resimlerini yollayabilirm.Ciddi alıcı değilseniz oyalamayın lütfen.

Dediğim gibi acil paraya ihtiyacım var ilk tamam diyene vercem cihazı.Şimdiden hayırlı olsun.

Cihaz aylık değil 2 yıl kadardır kullanıyorum.Adana gibi yerlerde 600-650 civarı satabilirsin.Ankara istambul piyasası daha düşük oluyor çünkü.

Güncel

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

Cihaz aylık değil 2 yıl kadardır kullanıyorum.Adana gibi yerlerde 600-650 civarı satabilirsin.Ankara istambul piyasası daha düşük oluyor çünkü.

dostum 2 yıllık leptobu kime kaça satacağımı söylüyorsun zannediyorum

şu an piyasada dual core 1.8 ler toshiba acer gibi leptopların vazgeçilmez markaları 1 senelikler 400-500e anca gidiyor ki senin bilgisayarını satıcıya yani bana bu işin ticaretini yapan insanlara satacağın max fiyat 300dur dostum

sen kişiye satmayı dene bunu

ben yarı yıl arasında finaller bittikten sonra ankaraya geleceğim.

keçiörende aşağı eğlencede kalıyorum

benden sana o bilgisayara 400 nakit para çıkar.tabi gelip görüp incelemem neticesinde.

almaktan vazgeçme nedenlerim ;

bilgisayarın içi açıldığı belliyse

ekranda pixel hatası var ise

klavyesinde silik-kırık-sorunlu tuş var ise

dvdwr değilde dvdrom ise veya sorunlu ise

usblerin devre eksikliği-devre bozukluğu yok ise

kısacası donanımsal hiçbir problemi kabul etmem varsa bir problemi yaz buraya

yok sorunsuz diyorsan ankaranın ne kadar karışık bir memleket olduğunu bilirsin.onca yolu ben boşuna tepersem burada itibar bırakmam sende.bunu da bil.

şimdi soruyorum sana ;

donanımsal bir arızası var mı ?

400 nakit paraya verirmisin ?

veya şöyle bir teklif yapayım

toshiba a100-036 makine var elimde 7 aylık içi açılmamış.elime düşmesinin nedeni bir müşterime yetmedi cuzi bir miktarda yeni leptop vererek cuzi miktarı düştüm.

evet dersen bu makineyide getirrim gelirken

üzerine 200 daha verirsen sana sıfır kasa toplarım

core 2 duo 2.8 işlemcin de benden 4 çekirdek 2 de ram korum içine

sadece kasa yalnız

düşün taşın ben buralardayım

haydi rastgelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...