Jump to content

Flash Bellege Ulaşım Saglayamıyorum

_DJ_AnGeL_

Recommended Posts

codegen 160gblik flash diskim var fakat içine giremiyorum.sorun ilk olarak winamp dosyasına girememekle başladı bi kere daha çıkartıp taktıgımda windows programları bölümüne giremedim bi kere daha çıkartıp taktıgımda ise hiç giremedim ama en azından bilgisayarımda sürücü simgesi vardı artık o da yok yardımlarınızı bekliyorum

HDD Başka bi bilgisayarda çalışıyormu başta bunu dene. Çalışıyorsa ara kabloyu değiştir (tabii 3.5" ise). Eğer hala sorun çözülmüyorsa Aygıt Yöneticisinden bak görüyormu. Görüyorsa Bilgisayarım> Sağ Klik> Yönet> Disk Yönetimi.

Hdd ye harf atamamış olabilir ona Sürücü Harfi Ata'dan harf ata.

arkadasım ilk defa senden 160 gb lık flash dısk oldugunu duyuyorum hem sorun flash bellekte ıse hdd ıle ne alakası var onu anlamadım eger sen hdd yı dıyorsan baska bır bılgısayarda dene bı bak olmazsa senın hdd de bır sorun var demektır ama sen benım anladıgım kadarıyla flash bellekten soz edıyorsun baska bır flash bellek dene kendı pc de sonra ıstersen bır vırus taraması yap onemlı verılerın yoksa bıcımlendır ama sen flash bellegın sımgesı bıle gozukmuyor dıyorsun sen yıne benım dedıgımı yap baska bır flash bellek tak onuda tanımıyorsa o sımge gelmıyorsa flash bellegın gırıslerı yanmıs olabılır yada senın flash bellek yanmıs olabılır o flash bellegı bıde arkadan tak goruyormu gormuyormu bı dene kolay gelsın...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...