Jump to content

Wİndos Xp Cd Sp2

arda55

Recommended Posts

arda55

1. elimde sp3 lü MSDN den alınmış CORP/Vol versiyon xp var ve... hdd kapladığı yer 620MB (explorer dan baktığında 605MB)

istersen program paylaşım kısmından bulup .. kim paylaştı ise.. indirebilirsin vede sp3 ekleme sorunundan kurtulursun..

2. SP2 li bir ISO ya SP3 ekleme yaptığında ki bunu bizde ilk başlarda yaptık.. 620 MB dan biraz fazla bir değer oluyordu.. ama... içinde zaten çıkartılacak dosyalar var ve bu konular defaatle başlık açılıp anlatıldı.. senin için extra yeni başlık yapmak hata olur

3. Zaten son zamanda kendim için diyorum... Mini DVD RW aldım kendime (1.4GB) onu kullanıyorum. Bazı sinir bozucu Microsoft yazılımları haricinde driver vs çıkartmıyorum. Ekliceklerimi de bu DVD boyutuna göre ayarlıyorum

unutmamak gerek ki.. İçine eklenen her dosya XP nin kurulumunu yavaşlatacaktır.

elinizdeki sp2 li cd nin içerisindeki bütün dosyaları psnizde bir klasöre kopyalayarak n-lite programı ile sp3 entegre edebilirsiniz.sp2 yi cd nizden silmenize gerek yok.bu sayede cdnizde sp3 entegre edilmiş hali normal halinden 10 - 15 mb kadar fazla bir yer kaplar.Bu sayede pcnizde ntegre ettiğiniz sp3 lü cdnizi yazdırmanız icin gerekli alanın oldugunu goreceksiniz.

N-Lite programını indirbilmeniz icin adres:

microsoft office sp3 indirebilmeniz icin adres:

Please register to see this content.

bu adreslerden gerekli programları indirerek düzenleyebilirsiniz. SAYGILARIMLA.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...