Jump to content

Etkin Karıştırıcı Aygıt Yok

barborasa

Recommended Posts

slmlar beyler sizden yardim istiyorum birkac günden veri kafemde ses ekran karti gibi sorunlar cikmakta "Etkin karıştırıcı aygıt yok.Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim Masası'na gidin" yok sonra filitre ve ag komle gidiyor

swicler ve modemi cekince bilgisayarlarda beli sure görünmuyor sonra tekra başiliyor araştırmalarıma göre microsofun güvenlik acimiş

güvenli yamaları işe yaramiyor

antıvurüsler bulamiyor

ip servurları kapatma başka sorunlara yol aciyor

bu konuda bilgisi olanar kadaşların yardımına ihtiyacim var

Selam kardeşim aynı sorun bende de var önce ağ paylaşımı devre dışı kalıyor ve ardından ses kartı devre dışıı kalıyor. 1 aydır bu sorunla ugrasıyorum cafemi 2 kere formatladım ama belli bir süre sonra tekrar başlıyor .

bu soruna geçiçi çözüm buldum ama kalıcı çözümü bulamadım. sorun sanırım sabit Ip lere saldırıdan die düşünüyorum ilk önce ana masanın Ip değiştiriyorum sonra

başlat>denetim masası >yönetimsel araçlar>hizmetler >>> burdan ise iki secenek var ses ve ağ paylaşımı için

1. ses için >> hizmetler > windows ses >sağ tıklıyoruz özellikler diyoruz hizmeti baslat diyoruz ve ordan kurtarma butonuna tıklıyoruz 1. hata 2. hata sonraki hatalar var onları hizmeti yeniden baslat diye ayarlıyoruz.hata sayısını sıfırlamaya 1 yazıyoruz

2. ağ paylaşımı için>> hizmetler > windows güvenlik duvarı/internet bağlantı paylaşımı >>sağ tıklıyoruz ve ses için gösterdiğim yolun aynısını uyguluyoruz YALNIZ BU GEÇİÇİ ÇÖZÜM

kalıcı çözümü bulan ark varsa yardımlarını bekliyoruz 1 aydır uykuyu unuttum bu sorun yüzünden

Şimdiden Teşekkürler...

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...