Jump to content

Seriali Öğrenmek

OxeR

Recommended Posts

Arkadaşlar bilgisayarımda kurulu olan bir programın serial ini nasıl öğrenebilirim.. Programın menülerinde, hakkında veya herhangi bir yerinde yazmıyor.. Bunun için bir program falan var mı ?

arkadaşım serial den kastın programı full yapmaksa onu programın menülerine filan bulamazsın fakat

crack downloader 2.2 programını kullanarak yabancı sitelerde yayınlanmış serial numaraları bulabilirsin ben onu kullanıyorum %95 tam sürüm oluyor bulamadıklarıda oluyor silinmiş oluyor olmayanlarda var yani

RecoverKeys tarzı programlar bu işi yapıyor..

tam 783 programın serialini bulabiliyormuş..

detaylı bilgi :

örneğin benim şuanki bilgisayarım (pek porgram yüklü değil bu PC de)

serialpa4.png

arşivimde vardı upload ettim biş dene

Recover Keys 2.0.0.25 (portable)

Please register to see this content.

Arkadaşların önerdiği programları da kullanabilirsin. Ya da bir Türk kardeşimizin geliştirdiği ücretsiz bir yazılım olan SoftKey Revealer programını da kullanabilirsin.

Programcı arkadaşın web sitesi

son sürümünü indirmek için

Program hakkında bilgi

SoftKey Revealer, bilgisayarda kurulu olan yazılımların CD-Key ve Serial'lerini gösterir. Aynı zamanda paranızı ve zamanınızı korur, bedava ve kullanımı kolay.

Satın aldığınız yazılımların CD-Key veya Serial'lerini kaybederseniz, şunları yapabilirsiniz:

1: Tekrar bir lisans satın alabilirsiniz.

2: Bir ürün anahtarı bulucu program satın alabilirsiniz.

3: Ya da bedava SoftKey Revealer'ı kullanabilirsiniz. :)

Ya bilgisayarımda kurulu bir program var. Eczane programı. Bilgisayara format atıcam attıktan sonra da programı tekrar kurmam gerekicek. Ondan onun serialini öğrenmek istiyorum...Adamlar telefonla seriali vermiyolar illa biz kurcaz diyolar, gelince de bi de servis parası alıyolar..o programlar olmadı.. 2 sini de denedim, yine de saolun...

Kardeş bende bir ticari program kullanıyorum senin dediğin şekilde bir çözüm yolu yok. Sana tavsiyem sistemini yeniden kur bir kez daha programı onlara kurdur ve servis parasını son bir kez daha ver hemen ardından Acronis veya norton ghost ile sisteminin o anki durumunun yedeğini al ve bir sorun çıktığı zaman bu yedeği geri yükle.

'TÜRK' kardeşimiz türkçe yapsaymış programı daha iyi olurmuş ...

Türk kardeşimiz içinde yaşadığı Dünya'da hakim dilin İngilizce olduğunu bildiğinden dolayı programını bu dilde yapmış olabilir. Fakat keşke İngilizce ile birlikte Türkçe'yi de unutmasaymış.

Yine de kardeşimiz şu ödülleri alabilmiş

Sağ olsun. Adımızı Dünya'ya duyurması yeter. :)

• 1 yıl yıl...
Arkadaşların önerdiği programları da kullanabilirsin. Ya da bir Türk kardeşimizin geliştirdiği ücretsiz bir yazılım olan SoftKey Revealer programını da kullanabilirsin.

Programcı arkadaşın web sitesi

son sürümünü indirmek için

Program hakkında bilgi

SoftKey Revealer, bilgisayarda kurulu olan yazılımların CD-Key ve Serial'lerini gösterir. Aynı zamanda paranızı ve zamanınızı korur, bedava ve kullanımı kolay.

Satın aldığınız yazılımların CD-Key veya Serial'lerini kaybederseniz, şunları yapabilirsiniz:

1: Tekrar bir lisans satın alabilirsiniz.

2: Bir ürün anahtarı bulucu program satın alabilirsiniz.

3: Ya da bedava SoftKey Revealer'ı kullanabilirsiniz. ;)

Çok başarısız Pc mde onlarca program war 3 tane bulabildi.

Kardeş para vermene gerek yok bide bunu dene: dzfon7.png

Product Key Explorer 2.0.6 Bilgisayarınızdaki Programların lisanslarını görün

CODE

Buda çok başarısızmış 5 tanesini bulabildi.

Programın güncel olması lazım Product Key Explorer 2.3.7 sürümü ile deneyiniz

alttaki linkde key lerini gösterebildiği 1000 adet programın listesini inceleyebilirsiniz

bu alan da en başarılısı olsada mucize beklemeyin her programın key ini gösterir diye bişey yok

http://www.nsauditor.com/product_key_finder.html[/CODE]

Ticari programlara gelince Servis gerlmeden önce Regshot diye minik bi kayıt defteri kayıt programı var onla reg kaydı alınız servis gelip kurup gidince yine aynı program ile kayıt alınız ve programa karşılaştır deyin ve sonucu reg olarak kaydedin

Şimdi başka pc ye aynı programı kurunca tek yapmanız gereken o kaydettiğiniz reg e tıklayıp

işlemi tamamlamak

Yani servisin kurduğu programın kayıt defterine girdiği serial vs hepsi o kayıtta ve o kayıtla her pc de işletim sistemi aynı olmak koşulu ile o programı kullanırsınız

Saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...