Jump to content

Katılımsız Modifiye Msn Messenger 7.5

nevaeh

Recommended Posts

yapman gerekli tek bir şey var TNCTR anasayfasında arama motoru var oraya yeni msn yada msn 9 yazman yeterli o sana değiştirilmiş ve hazır halini bulacıktır ama yok ben hala bunu yapmak istiyorum diyorsan o iş cok zor ve zahmetli modifiye xp bölümünde araştır nasıl icon değişiyor orada anlatılıyor önce arama yap yoksa konu ac

saygılarımla...

TNCTR anasayfasında "msn" diye aratınca aşağıdaki uyarı çıkıyor,enteresan dimi.. :rolleyes:

Maalesef aradığınız değerlere uygun hiç bir sonuç bulunmadı.

Aramanızı farklı bir kelime aratarak veya arama parametrelerinizi genişleşleterek

veya formatını daraltarak tekrar deneyebilirsiniz.

TNCTR anasayfasında "msn" diye aratınca aşağıdaki uyarı çıkıyor,enteresan dimi.. :rolleyes:

Maalesef aradığınız değerlere uygun hiç bir sonuç bulunmadı.

Aramanızı farklı bir kelime aratarak veya arama parametrelerinizi genişleşleterek

veya formatını daraltarak tekrar deneyebilirsiniz.

peki YENİ MSN diye hic aratın mı orada iki secenek verdim herşeyi hazıra beklemeyin yoksa oldunuz yerde sayarsınız!! lütfen biraz caba gösterin ve tabi saygı. ama tabi en kolayı ac bi konu yazsınlar orada sakın üstüne alma bu sölerim sadece sana değil....

TNCTR anasayfasında ki arama motoru sadece süs olsun diye durmuyor

saygılar...

peki YENİ MSN diye hic aratın mı orada iki secenek verdim herşeyi hazıra beklemeyin yoksa oldunuz yerde sayarsınız!! lütfen biraz caba gösterin ve tabi saygı. ama tabi en kolayı ac bi konu yazsınlar orada sakın üstüne alma bu sölerim sadece sana değil....

TNCTR anasayfasında ki arama motoru sadece süs olsun diye durmuyor

saygılar...

iyide ben yeni versiyon msn aramıorum ki sen yanlıs anladın sanırm..

ayrıca ne bu siddet bu celal?

Bende msn7.0 katılımsız versiyonu var (Xp'de çalışır vistaya kurulmuyor). güncelleme istemez. klasöre çıkarınca portable olarak da kullanılabiliyor. ayrıca reklamları kaldırılmış, sınırsız titreşim gönderebilen,multi msn olarak çalışabilen,ikonu değiştirilmiş hoş bir versiyon. belki işine yarar. actual installer programı ile katılımsız kurulum haline getirdim.

Eski bilgisayarlar ve yavaş interneti olanlar için birebir.

Download:

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...