Jump to content

Swf To Pdf Yapıyorum Ama Sorun Var Yardım Lütfen

pasa_mahmut

Recommended Posts

Selam arkadaşlar ben bir Macromedia FlashPaper 2 ( yani swf ) dosyasını PDF yapıyorum ancak yapmış oldugum bu PDF içinden bazı bölümleri Kopyala yapamıyorum yapabilsem çıkarmış oldugum özeti kopyala yaparak word dosyasına aktaracagım ve o özeti yazıcıdan çıktı alarak dersime öyle çalışacagım

PDF ye çevirdim ama olmadı sanırım çünkü yaptığım PDF lerin iiçindeki istediğim konunun belli bir bölümündeki yazıyı kopyalayamıyorum neden acaba belge özelliklerine baktıgımda ise bazı erişebilirliklerin karşısında izin verilmedi izin verildi gibisinden açıklmaaları yazıyor onunla bi alakası vamı bilmiyorum ben size şimdi indirdiğim swf dosyasını upload ettim nette bulunan bazı PDF lerin içindeki dosyalar kopyalama yapılabiliyor ama benim yaptıgım olmadı belki yapabilirsiniz bide benim yaptıgım PDF nin linkini veriyorum ki sorunu bulabilirseniz sevinirim işte linkler swf nin linki bu

http://rapidshare.com/files/185744569/1.swf.html

buda PDF nin linki

http://rapidshare.com/files/185744031/01.pdf.html

bundada belge özelliklerinde izin verildi diye yazıyor ama yine yazıları kopyalayamıyorum

http://rapidshare.com/files/185752993/Flash.pdf.html

Kopyalayamıyorsun çünkü içindekiler jpeg uzantılı...Yani worde text olarak girilip pdf yapılmamış resim olarak yapıştırlıp sonra pdf yapılmış.İstersen aşağıdaki linkteki programı indirip tek tek tüm sayfaları jpeg olarak içinden alabilirsin.Worde çevirsende jpeg olduğunu göreceksin.Sayfalar ocr ile taratılıp alınmış olsa idi durum böyle olmazdı.

Please register to see this content.

ilk defa TNC den bi yardım alamadım demeye başladım desem yeriidir sağlık olsun bilen yok demekki ilgili arkadaşlar yardım gelmedigi için konuyu kapatırlarsa memnun olurum oysaki bi şekilde oluyordur bu olay

herkese kolay gelsin

arkadasım swf yi pdf yapmak biraz sacma geldi bana hadi word u sunuları neysede swf cok sacma geldi:d

Kopyalayamıyorsun çünkü içindekiler jpeg uzantılı...Yani worde text olarak girilip pdf yapılmamış resim olarak yapıştırlıp sonra pdf yapılmış.İstersen aşağıdaki linkteki programı indirip tek tek tüm sayfaları jpeg olarak içinden alabilirsin.Worde çevirsende jpeg olduğunu göreceksin.Sayfalar ocr ile taratılıp alınmış olsa idi durum böyle olmazdı.

Please register to see this content.

sağol kardeş tam dediğin gibi imiş zaten senin yardımını görmeden önce bende pdf yi yazdır dedim ve yazdırırken microsoft office document image writer secenegini seçip öyle yadrı dedim ve mdi uzantılı yazdı ve açtıgımda worde gönder secenegi vardı gönder dediğimde ocr ile taratılıyor dedi sonra bi baktım word de ama çok saçma bi şekilde yazılar birbirine girmiş gibiydi taplolar ve resimler ttam çıkmıyordu hele hele taplolar çok karışıktı idare edeceğim artık tam düzelmezsse şimdi senin verdiğin pro ile ilgilenecegim durumu bildiririm tekraradan sağolasın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...