Jump to content

Xp Ultimate 2009’yi Yukledikten Sonra Deskjet 69

akincaglar

Recommended Posts

Arkadaslar

Perfect XP Ultimate 2009’yi yukledikten sonra DeskJet 690C printerımı yukleyemiyorum

PC Printeri buluyor sonra Net’ten HP’nin download sayfasına gidip driverı buluyorum veimzasınıda actikten sonra “XP CD-ROM etiketli Cd’yi Surucunuze yerlestirin” diye mesaj geliyor indirdigim Perfect XP Ultimate 2009 CD’sini takıyorum ama sonra;

“XP CD ROM uzerindeki UNIDRV.HLP dosyası gerekli” dosyanın bulundugu yolu bulup Tamam’ı tıklayın diyor aynı XP Cdsini takıp tıklıyom olmuyor internette surf yaptım bulamadım bu dosyayı; UNIDRV.HLP

HP 690 C’ye uygun baksa Yazıcı yazılım varmı acaba ?

Ne yapcam bilmiyom

Tesekkurler

arkadasım yazdığın drıveri birde cd nin içinde aratırdınmı hiç bunu bir dene bakalım büyük bir ihtimal böyle dosya varsa olur eğer yoksa indirğin drıverde sorun ola bilir derim olmadı idirilen dırveri bir klasöre çıkara biliyorsan çıkar ordan aratırda dene derim bu arda brintirinle iligl olark bana rahatlıkla danışa bilirsin 2 sene bir fiil bu printe naletleri ile uğraştım :D

arkadasım yazdığın drıveri birde cd nin içinde aratırdınmı hiç bunu bir dene bakalım büyük bir ihtimal böyle dosya varsa olur eğer yoksa indirğin drıverde sorun ola bilir derim olmadı idirilen dırveri bir klasöre çıkara biliyorsan çıkar ordan aratırda dene derim bu arda brintirinle iligl olark bana rahatlıkla danışa bilirsin 2 sene bir fiil bu printe naletleri ile uğraştım :D

Cevabın icin tesekkurler arsen arkadasım

printerın set up icin 4 tane floppy disc'i vardı ama kayıp oldu bende internetten yukluyo idim daha onceleri ama simdi Barıs arkadasın en son sundugu Perfect XP Ult.2009'ı yukleyince boyle problem oldu.silip baska bir Modifiye edilmis system kurmak istemiyorum cunku barıs arkadasın sundugu system cok harika bir sey onun icin bu printerın driverını yada ona uygun baska bulmam lazım,baska bir tane Hp Printerın driverını buldum yukledim,Printer calısdı fakat yanlıs kelimeler ve karısık oldu,onun icin Hp690C+'ın driverını bulmam sart.

simdi;win XP Cd'sini isteyince 4 farklı Xp Cd'si taktım hepsindede "UNIDRV.HLP "bulunamadı diye ikaz ediyor

internetten 690C+'ın driverınıda bulup indiremedim’de

ne yapacagım bilemiyom

Saygılar

arkadşım valla bir drıver buldum birde bunu dene bakalım bunda ne yapacaksana karşı eğer olmazsa farklı yöntemler yaptırım sana onu denersin link aşağıda bir bunu dene bakalım

:D

birde bunu dene

Please register to see this content.

• 4 ay sonra...

sorun driver le alakalı bir durum değil arkadaşlar. bende sık sık raslıyorum yeni xp cdleri imajlı bazit kurulum haline getiriyorlar doğal olarak UNIDRV.HELP kopyalama sorunu yaşıyor. yazıcı kurarkende sürekli ister. çözümü imajsız xp kur yeniden. öbür türlü çözmeye çalışıyorum çözersem paylaşırım burda

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...