Jump to content

Katılımsız Türkçe Math Type

fatakan33

Recommended Posts

matematik öğretmeniyim math type programını kullanmayı biliyorum.biz bu programın türkçe yamasını yaptık ama programla birlestirip katılımsız yapmayı bilmiyoruz birde bu programın üst sürümleri cıkında program kendini kısıtlıyor bu kısıtlamayı ortadan kaldıracak sekilde ayarlayabilen arkadaştan yardım istiyorum .ögrenciler ve ingilizce kullanmayı bilmeyenler için.ilgilenen olursa sevinirim(math type 6,5 versiyonunu kullanıyorum keyde mevcut) eger yapacak arkadaş olursa unlop edecegim

MathType 6.5 Türkçe

Please register to see this content.

adszua1.jpg

Not: Setup direkt olarak türkçe kurulmakta.crackleme işlemini normal bir reg kaydıyla olmadıgı için autoit ile yaptım.kullandıgım monitörün çözünürlüğü 1680*1050 oldugu için umarım sizinkinde bir sorun yaratmaz.Unutmadan sunuda söyleyim egerki programı daha önceden kurup cracklediyseniz programı sildikten sonra "C:\Program Files\MathType" dahil bütün girdileri temizleyeniz ve ana setup ı tekrar kurunuz ancak kurarkn programı cracklemeden trial olarak yukleyiniz.bu işlem pc deki kaydı silmek için yapılır yoksa katılımsız işlemini yapamaz.sonra tekrar yeni yuklemeyi silerseniz problem ortadan kalkar.Artık katılımsızı yükleyebilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

MathType 6.5 Türkçe

Please register to see this content.

adszua1.jpg

Not: Setup direkt olarak türkçe kurulmakta.crackleme işlemini normal bir reg kaydıyla olmadıgı için autoit ile yaptım.kullandıgım monitörün çözünürlüğü 1680*1050 oldugu için umarım sizinkinde bir sorun yaratmaz.Unutmadan sunuda söyleyim egerki programı daha önceden kurup cracklediyseniz programı sildikten sonra "C:\Program Files\MathType" dahil bütün girdileri temizleyeniz ve ana setup ı tekrar kurunuz ancak kurarkn programı cracklemeden trial olarak yukleyiniz.bu işlem pc deki kaydı silmek için yapılır yoksa katılımsız işlemini yapamaz.sonra tekrar yeni yuklemeyi silerseniz problem ortadan kalkar.Artık katılımsızı yükleyebilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

ellerinize saglık çok teşekkür ederim.

sizden bi ricam daha olacak bazı katılımsız programlar vistaya kurulamıyor bunu söylemeyi unumuştum eger zahmet olmassa birde katılımsız olmayan tr yi yayınlarmısınız

programı kurunca önceden ofis 2007 de üs menüne math type çıkardı o çok kolaylık saglardı sımdi sizin yaptıgınızda çıkmıyor ugrastım çıkartamadım acaba neyden kaynaklanıyor.

birde normali yayınlarsanız çok makbule gecer.iyi çalışmalar

programı kurunca önceden ofis 2007 de üs menüne math type çıkardı o çok kolaylık saglardı sımdi sizin yaptıgınızda çıkmıyor ugrastım çıkartamadım acaba neyden kaynaklanıyor.

birde normali yayınlarsanız çok makbule gecer.iyi çalışmalar

normalde program kurulum yaparken office 2007 için modul yukluodur.yani otomatik tespit edip.ben 2007 kullanmadıgım için yaptıgm setup sadece paketlenmiş oluyor.normal setup içinde; vermiş oldugum katılımsız içindeki setup.msi rar yardımıyla cıkartıp kurabilir sonrada elinizdeki key ile crackleme işlemini yapabiliriniz.kolay gelsin...

normalde program kurulum yaparken office 2007 için modul yukluodur.yani otomatik tespit edip.ben 2007 kullanmadıgım için yaptıgm setup sadece paketlenmiş oluyor.normal setup içinde; vermiş oldugum katılımsız içindeki setup.msi rar yardımıyla cıkartıp kurabilir sonrada elinizdeki key ile crackleme işlemini yapabiliriniz.kolay gelsin...

dediginiz sekilde yaptım ama olmadı galiba basaramadım siz benim istedigim sekilde yapabilirmisiniz .çok sey istedigimi biliyorum ama kusura bakmayın

dediginiz sekilde yaptım ama olmadı galiba basaramadım siz benim istedigim sekilde yapabilirmisiniz .çok sey istedigimi biliyorum ama kusura bakmayın

winrarla sağ tuş yapıp klasöre çıkar demek istiyor heralde

ama yükledim 30 günkük diyor

xruku arkadasımın yayınladıgını indiriniz katılımsız kurmayı deneyiniz kuraraken adınızı yamanız için bir ekran gelecek orada sifreyi görebiliyorsunuz onu kopyalayıp programı süresiz kullanabilirsiniz.yinede yapamazsanız su an evimde degilim ev gidince sifreyi burada yayınlarım.iyi günler

Matematiksel sembolleri ve işlemleri yapabiliyorsunuz bu programla ama bunları Ofis programı kullanarak da yapabilirsiniz.

evet ofistede var versiyonu 3 bunun versiyonu 6,5 bunun yaptıgı işleri ofistekide yapıyor ben daha detaylı kullanıcı oldugumdan dolayı bu versiyonda ki farklı özellikleri kullanıyorum.herkese faydalı olsun istedim

rar ile içindeki cıkarıp kurarsan tabiki sndn sifresini isticktir cunku o msi dosyası turkcleştirilmiş programın stuplanmıs hali.katılmsız olarak kurulum yaparsanız autoit ile cracklm zaten yapılıyor.fatakan33 arkadasımın isteği baska oldugu için rar ile cıkartması önriind bulunmustum.sizlerin katılımsız olarak calıstırması gerekiyor..

arkadaşlar bende programı kuramadım. siteden indirdim direk setup olarak indi çalıştır dedim sonra serial numarası soruyor ama seriali bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Bu seriali denermisiniz:

Name: WBB User

Company: Any

Serial: MTWE601-011464-7yu9y

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...