Jump to content

Zipli Dosya Sorunu

yelhan

Recommended Posts

benim sorunum xp zip li dosyaları açarken pc donuyor yada çok geç açıyor normalde çok hızlı bi bilgisayarım var herşeyi çok hızlı yapıyor ama ZİPli dosyayı açarken donup kalıyor sizce sebebi ne olabilir. sadece xp dedeğil vistadada aynı sorunla karşılaşıyorum bigisayarım özlellikleri

amd athloh 6000 x2 3000 hz

3 gb kingston ram

5000 gb hd

yardımcı olursanız çok sevinirim

yelhan her zipli dosyada mı yapıyor.Yoksa belirli bir zip dosyasında mı yapıyor?Ayrıca zipli dosyayı açarken hangi programı kullanıyorsunuz.Eğer belirli bir zip dosyasındayapıyorsa belki o zipli dosya arızalıdır.Ya da dosya çok büyüktür.Ondan yapabilir.7zip programını kullanmaızı tavsiye edebilirim.Saygılarımla

yelhan her zipli dosyada mı yapıyor.Yoksa belirli bir zip dosyasında mı yapıyor?Ayrıca zipli dosyayı açarken hangi programı kullanıyorsunuz.Eğer belirli bir zip dosyasındayapıyorsa belki o zipli dosya arızalıdır.Ya da dosya çok büyüktür.Ondan yapabilir.7zip programını kullanmaızı tavsiye edebilirim.Saygılarımla

yani her dosyada aynısını yapıyor zipten çıkarma işlemide görünmüyor 5 dk sonra bakıyorum zipten çıkmış dosya ama ben çıkarılırken görmüyorum acaba winrarmı sorunlu dedim winzip indirdim ondada aynı sorunu yaşıyorum dediğin gibi 7zip indirdim aynı şekilde yani kafayı yiyecem

yelhan birkaç mb lık dosyaları çıkarırken işlem hızlı olduğu için anında çıkarır.Bende de oluyor.Büyük boyutlu dosyalarda ise programın ekranı görünüyor.Kafayı yiyecek bir durum yok.Şöyle bir şey yapsan.Varsa elinde Pardusun cd den çalışna cd sini takıp sistemi bununla başlat.Sonra bu zipli dosyanı Pardus vasıtasıyla açıp zipten çıkarmayı dene bakalım yine ekranı görünmeyecek mi?

İnan bana rahat ol.Boş yere kendini kasma.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...