Jump to content

Sentinel Program Silme Sorunu

samokantur

Recommended Posts

sentinel adlı bilgisayar takip programı yüklemiştim...ama kaldır dediğimde kaldırmıyor...siliyorum tekrar geliyor...bir klaör olusturdum hani kaydedilenleri oraya göndersin diye denemek istedim program çalştı fakat şimdi silmek istediğimnde silemiyorum sl adlı bir veri tabanı dosyası olusturdu geri dönüşüme yolluyorum yine geliyo revo uninstalda falan yada silme programlarında da gözükmüyor.....nasıl sileceğiz yardım...

abi en kısa yoldan format atacaksın.çünkü bu tür programlar bayağı iyi bir şekilde yerleşiyorlar windowsa.ne kadar silsende reg yadı durduğu sürüce çalışır.en iyisi fazla canını sıkmadan formatla.):rolleyes:

estagfullah kardeşim abi değilde bi arkadaş olarak kabul et lütfen ama format atda demeya nolursun başka çözüm yokmu.....

Şunları bir dener misin?

1.Programın kendine ait uninstall dosyası varsa onu dene.Ama önce görev yöneticisinden bu programa ait bir dosyanın çalışıp çalışmadığından emin ol.

2.Eğer yoksa programın kurulum dosyasına çift tıklayıp programın Uninstall ya da repair yazan bir ekran gösterip göstermediğine bak.Eğer gösterirse gçrev yöneticinde çalışan bir dosyası olmadığından emin isen Uninstallı seç.Bazı programlar böyle yazılmış olabiliyor.Saygılarımla

Şunları bir dener misin?

1.Programın kendine ait uninstall dosyası varsa onu dene.Ama önce görev yöneticisinden bu programa ait bir dosyanın çalışıp çalışmadığından emin ol.

2.Eğer yoksa programın kurulum dosyasına çift tıklayıp programın Uninstall ya da repair yazan bir ekran gösterip göstermediğine bak.Eğer gösterirse gçrev yöneticinde çalışan bir dosyası olmadığından emin isen Uninstallı seç.Bazı programlar böyle yazılmış olabiliyor.Saygılarımla

programın uninstal dosyasıyok yani program eklede falan gözükmüyor...sadece başlatta kendini gösteriyor ve programı kaldır diyor kaldır dediğimde çalşıan bir dosyası olduğunu programın çalışmasını kapatın öle kaldırın diyo fakat bakıyorum hiçbiyerde programın çalışan bi parcasını bulamaddım galiba format atacağım)))

Formata gerek yok.Şunu bir dene.

1Başlat > Çalıştır a msconfig yazıp Enter e bas.

2.Gelen ekranda hizmetler bölümüne git ve orada bu programa ait bir çalışna dosya var mı yok mu kontrol et.Varsa devre dışı bırak.Aynı işlemi başlangıç içinde de yap.İşlemleri tamamladıktan sonra sistemi yeniden başlatıp kaldırmayı dene.Saygılarımla

Formata gerek yok.Şunu bir dene.

1Başlat > Çalıştır a msconfig yazıp Enter e bas.

2.Gelen ekranda hizmetler bölümüne git ve orada bu programa ait bir çalışna dosya var mı yok mu kontrol et.Varsa devre dışı bırak.Aynı işlemi başlangıç içinde de yap.İşlemleri tamamladıktan sonra sistemi yeniden başlatıp kaldırmayı dene.Saygılarımla

valla yardımlarınız için teşk ediyorum...hizmetler bölümünde çalışan herşeyi kapattım bilgisayarı yeniden başlattım...tabi dolayısıyla biraz eksik şeyler oldu ama o veri dosyasını sildim gitti sonra geri dönüşümdende kaldırdım oldu...sonra hizmetleri tekrar aktif hale getirdim hepsinin kopyasını aldım şimdi tekrar hangisi çalışıyo hangisi dururulmuştu tekrar kutucukları işaretlemem gerek yardımlarıız için teşk ederim...inş geri gelmez sildiğim)))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...