Jump to content

Sanal Pc De Boot Olan Xp , Cd De Olmuyor :s

Recommended Posts

win xp sp 2 cd imdeki xp mi nLite ile sp3 yaptım(XPCD si diye klasore ayriyetten kopyalayıp da SPyi entegre ettim).Sonra V'iso yu kurdum .Daha Sonra 1 kaç tane bana göre gereksiz bileşen çıkardım[-TUR - El İle Kurulum Yükseltme vs.].Katılımsız yaptım [WINNT.SIF]nLite ile iso ya çevirdim.SANAL PC de kurdum boot oldu sorunda çıkarmadı.Daha Sonra kendi xp'imde denemeye karar werdim. Nero YardımıyLA XPCD klasorunun içindekilerini CD ye En düşük Hız (16x)le çektim.Sonrası format gibi işte.Pc yeniden başlattım.Nedense cd boot olmuyor :S . Halbuki biostan CD ye zaten ayarlıydı.Acaba Bunun Sebebi Ne Olabilir.

SANAL PC de Hiç Sorun Çıkarmadı

nero ile hatalı kayıt yapmışsınız.O iso dosyasını nero ya kalıbı diske yazdır yöntemiyle yazdırmanız gerekir.Sizin ki bir nevi veri diski gibi olmuş.O nedenle sistemi cd açamıyor ve kurulum başlamıyor.Önce cd yazıcınıza boş bir cd koyun Neroyu açıp sol alttan kalıp tasarı Kopya bölmünü seçiniz.Ardından Disk kalıbı ve kayıtlı tasrı kısmını seçin.Gelen ekranda iso dosyanızı gösterin.Yazma hızını düşük tutun.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...