Jump to content

Msn De Kişinin Resmini Alma

Recommended Posts

bunu bilenler olabilir ama ben yine de anlatayım. B)

1.ilk önce kişinin kartını görüntüleyin.

2.ek seçeneklere tıklayın

3.sonra kişi bilgisine tıklayın

4.ve bu resmi kaydet e tıklayın

B)

:p yalnız bunu yapabilmeniz için messenger plus ı yüklemiş olmalısınız. :p

plus eklentisi yüklü olanlar için bi seçenek yazim bende..

Konuşma penceresinden yapılıyor bu işlem

/ctcinfo[/CODE]

Entere basınca o kişi ile ilgili bir çok bilgi alırsınız ve orda resmi kaydet seçeneğide mevcuttur

buyrun arkadaşlar msn listenizdeki kişilerin avatar resimlerini ve smileyleri kaydedeceğiniz küçük bir program :)

resimde de görüldüğü gibi hangi dosyanın içine kaydedeceğinizi seçip kaydet'i tıklamanız yeterli :)

messeger live 9 danda resim kopyalıyor.

ekranalntsyy8.jpg

Dosya Boyutu: 465 KB

http://rapidshare.com/files/193163746/Msn_Resim___Smiley__al__305_c__305_.exe[/CODE]

sayın dirim burası benim konum kendi başka konu açsaydın yaw :drinks:

Benim mejımı birinci mesajına ekle bence..

hayet basit ve kullanışlı...

senin konunu baltalamak istemedim yoksa (:

print screen tuşu tüm işimi görüyor (:

sana katılıyorum dostum senelerdir insalar program arıyor ben msn de bunu kullanmıorum ama bazı sitelerde resim vs bilgileri kopyalama engeli koyarlar ya orada kullanıyorum iş basit klavyemizde ( Prt Scr SysRq ) adında bir tuş var ekran görüntü alır bu bu tuşa bir kere basalım ve o anki ekrandaki bütün görüntüyü almış olduk sonra başlat+çalışltır bölümüne girip mspaint yazalım mspaint yazarak painti kısayoldan çalıştırmış olduk komut ile paint açılınca ctrl+v yani ctrl tuşu ike v tuşuna birlikte basıp painte Prt Scr SysRq tuşu yardımı ile almış olduğujmuz ekran görüntüsünü yapıştırmış olalım sonrası basit paintten almak istediğimiz resimi keip düzünleyip resmimizi kaydedelim

bu yöntemi bilmeyen arkadaşları için açık olarak anlattım bilen arkadaşlar kusura bakmayın lafım cazım size değil...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...