Jump to content

Karışık Oyun Linkleri

YuNuSs®
 Share

Recommended Posts

• Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beyler daha fazlasını isteyen alın size giriş anahtarı Sömürün :D

http://anonymizer.imservices.ru/nph-proxy.cgi/000000A/http/luxport.ru/[/CODE]

nası bi giriş anahtarı bu dilinden bişey anlaşılmıyorki girdiğime pişman oldum :D dili english yapıyorum olmuyor bilginize...

Edited by Bırak Gitsin...

arkadaşım bazı oyunların linkleri yabancı sitelere yöneltiyor indiremiyorum. kontrol edermisiniz linkleri.

site türkiyeye girişi kapattığı için oyunların bazılarını indiremiyorsun bu normal

1.yol: siteye önce ingilizce olarak gir, üye ol (ücretsiz), sonra

http://anonymizer.nntime.com/[/CODE]

bu siteye gir ve ingilizce olarak gördüğün oyunun forum linkini buraya yapıştır, aşağıdan rusya federasyonunu seç, ex.ua sitesine gir, en aşağıda oyunun rar yada iso uzantılı şeklini görürsün tıkla indirmeye başla

2. yol: bir adet proxy programını sistemine kurarsın ve rusya seçili olarak ex.ua sitesine bağlanırsın sitedeki herşeyi indirirsin

emre saglikli diyon ama pes 2010 linki iniyorda bu link niye inmmiyor neresi saglikli
Please register to see this content.

kopyala internet download manager a ekle o indiriyor. ben indirdim ancak setup.exe ye basıyorum msdos penceresi açılıp kapanıyor başka bişey yapmıyor yardım edermisiniz acaba

sistem vista ultimate 32 bit sp2

c2duo 2.2 işlemci

3 GB ram

1024 paylaşımsız nvidia g240 ekran kartı

daemon tools ile de denedim winrardan çıkartıp öylede denedim kaspersky kapattım denedim olmuyor olmuyor lütfen yardım edin.

Tom Clancy s EndWar 2009 indirdim ve kurmaya çalıştım malesef çalışmıyor milletten rapid puanı almak için bunca şeyi buraya eklediysen yazıklar olsun bir dünya bedua almış olursun sadece . xp de denedim vista da denedim win7 de de denedim . yazıklar olsun . admin arkadaşlar bu tip davranışta bulunan arkadaşlara karşı lütfen gereğini yapın da boşu boşuna uğraşmayalım .

• 2 hafta sonra ...

inmesi sorun degil içindeki dosyalar eksik call of duty word of indirdim içinde dil paketi komple yok :S kurulum yapıyorsun eksik dostayalardan gına geldi birde insan bu durumlarda bir kaç eksik dosya olsa netten bir şekilde indirip yükleyip çözüm üretiyorsun lakin kardeşim bunun eksigi bitmek bilmedi :)) emegin için diyecegim bişey yok lakin indirerek günlerce ugraşan insanlarda emek harcıyorlar kendi emeginide karşındaki insaların emegi içinde kendi uploadların dışındaki bilgileri paylaşmak bana pek dogru gelmiyor.