Jump to content

Acronis Ile Ilgili Küçük Bir Soru

kindly

Recommended Posts

diske format atarsan acronis nasıl çalışacak , o işlemi kendisi yapıyo sizin yedeğinize sağtık recover diyin tamam adımları takip edin .

sorumun sonuna ""umarım anlamışsınızdır"" diye bu yüzden yazdım işte

acronis boot olarak çalışabilen bi program, D deki yedeği C ye yüklemek için C yi önce bi formatlıyomuyuz acaba diye sordum, yani sadece format

aslında benim sorumda biraz saçma galiba, biraz açıklama lütfen, bilirkişilerden?

Arkadaslar bende acronis kullanıyom, yedekliyom c'yi

bazen ucuyo windows cafelerde cok oluyo, evlerdede olmuyo degil tabi -_-

windows calısır durumdaysa saten geri yükleye biliyosun, ama diyelimki uctu ben format cekiyom hiç bişi yapmadan acronisi kuruyom sonrada yedegi yüklüyom tamamdır. en son aldıgım yedek sorunsuz yükleniyo.

Acronis imaj alma ve geri yükleme ile ilgili tam da bir video yapmayı düşünüyodum istek üzerine kısa bir süre içerisinde geri yükleme videosunu yayınlayacağım...

Buradan Geri Yükleme İle ilgili yaptığım videolu anlatımı indirebilirsiniz...

http://rapidshare.com/files/193847147/Acronis___304_maj__305_n__305__Geri_Yuekleme.rar[/CODE]

Şifre:[b][i][u]www.tnctr.com[/u][/i][/b]

Walla 2-3 yıldır kullanıyorum acronisi.Ama kesinlikle bilgisayara kurmadım.Hep boot cd olarak kullanıyorum.Böyle daha temiz ve daha sağlam.Tavsiye ederim.Ayrıca en son çıkan 2009 versionu çok karışık geldi bana.En ideali Acronis True Image Home 11.

Arkadaşın sorusuna gelince siz aldığınız yedeği gösterin acronise o gereğini yapacaktır -_-

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...