Jump to content

Satılık Laptop Ram'leri Ddr2 [uygun Fiyat]

baris_seven

Recommended Posts

Elimde kullan(a)madığım 3 adet laptop ramini satıyorum. Hiçbiri Oem değildir, markalı ve ömür boyu garantili modellerden. Ancak garanti belgesi sormayın nerede bilmiyorum bile.. Hepsinin üzerinde etiketleri durmaktadır, seri no vesaire.. Sökülmediği sürece garantili oluyor sanırım ana ithalatçısından.

1- 2048 mb(2 gb) Veriatech DDR-2 667 mhz. Hiç kullanılmamıştır. Sıfır oğlu sıfırdır kabından bile çıkarılmadı. (Laptop'umun maks 2 gb desteklediğini sonradan öğrendim, bu 2. idi takmadım..) Fiyat 35 TL

2- 1024 mb(1 gb) A-Data DDR-2 667 mhz. Bu ram sadece 1 gün kullanılmıştır. Ertesi gün 2 gb'lar gelince çıkarıp koydum yerine. Tertemizdir fabrika kokar hala:) 20 TL

Bu linkteki ramin ta kendisidir şu anda nakit 30 ytl'ye satılmakta:

http://www.hepsiburada.com/a-data-1gb-667mhz-ddr2-notebook-memory/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72137

3- 1024 mb(1 gb) Hexon DDR-2 533 mhz. Bu ram yalan yok, acer laptop ile gelmiş ve 2 seneye yakın kullanılmıştır. Gerek performans gerek görünüm çok temiz ve sorunsuzdur. 15 TL

Ram gibi parçalarda bozulma olayı çok nadir görülür zamana yenik düşmeyen uzun ömürlü parçalardır biliyorsunuz. Arıza vermediyse ve bilgisayarda elektrik kaçağı vb durumlar olmadığı sürece siz yaşlanıncaya kadar çalışabilirler:) Ne idüğü belirsiz oem mal olmadıkları için üreticisi tarafından ömür boyu garanti sunulabilen, kaliteli ram modülleridir. 1 numaralı zaten sıfır. 2 nolu ise sıfır sayılır.. 3 nolu da sağlamlığını 2 senedir kanıtlamıştır.

Son fiyatlardır. Beraber alınması durumunda indirim vs olmaz. Kargo ücreti alıcıya aittir. Aras kargo ile indirimli gönderirim.

1 ve 2 nolu ramler rahatlıkla beraber kullanılabilir. Aslında 3 ram her türlü kombinasyonda sorunsuz çalışır ddr-2 sertifikasına sahiptir.

3. ram 533 mhz olduğu için diğer ramleri de 667 değil 533 mhz hızına çekeceği için 3. rami sistemi 533 mhz veya daha düşük hızda ddr-2 ram kullananlar için öneriyorum.

Not:Standartlara uygun üretilen tüm ddr-2 bellekler birbiriyle %99 uyumlu olur. Birlikte çalışmaması çok nadir görülür.

En azından 1 ve 2 nolu bellekleri biran önce elden çıkarmak istiyorum. İkisini birden almak isteyen olursa daha iyi olur.

Bilgiler ö.m. ile halledilir..

• 11 ay sonra...

selam kardeşim profilinden ram sattığını okudum halen elinde duruyorsa

3- 1024 mb(1 gb) Hexon DDR-2 533 mhz. Bu ram yalan yok, acer laptop ile gelmiş ve 2 seneye yakın kullanılmıştır. Gerek performans gerek görünüm çok temiz ve sorunsuzdur. 15 TL

bu rami almak istiyorum. izmirde oturuyorum, izmirdeysen elden de alabilirim yok diğer şehirdeysen havale geçerim sana

cevabını bekliyorum. bu arada çalışmaların harika xp 2010 format cd sini indiriyorum bunun dvd versiyonunu çıkarırsan harika olur

kolay gelsin

Özel mesaj attım kutun dolu diye gitmedi

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...