Jump to content

Kartüş Dolum Seti Arıyorum

ankakusu

Recommended Posts

arkadaşlar kartüş dolum seti arıyorum

hp 21-22 modellerinde olursa iyi olur.

bazı sitelerde buldum ancak kredi kartım olmadıgı için alamıyorum.

bildiginiz parasını yatırıp adrese yollayebilecek bir yer arıyorum

bildiğiniz veya önerdiğiniz bir yer varmı

arkadaşım tonerlı kullan cok memnun olursun

kartusta ise microer diye bir firma var

her turlu setı ve de eğitimi veriyorlar

umarım yardımım olmustur

saygılar

gardaş ne gerek var kendım dolduruyom usttekı bandını kaldır gıt kırtasıyeden hp sıyah murekkep al doldur şırıngayla saten bıkere doldur nası dolucagını çözersın fakat renklı murekkplerı zor bulursun bende bulamadım ama 100ml sıyah hp boya 5 ytl sana en az 4 kere doldurtur 8ml basıcaksın bı kartuscu sölemısdı banada sırınga ile 8ml bas okadar sonra güle gule kullan ha bırde kartus doluluk oranınıda hep bıtık gosderır önemli deil saten nerde artık yazmamaya baslar doldurursun

cam boyası komuştum bir ara kartüş hış oldu

cam boyası bozar tıkanırsa eger agzına tutup vakum yapacan:D sonrada yutmadan o murekkebı tukurucen orjınal hp murekkeplerı var piyasada 5mılyona 100ml 4 kere en az doldurur ben kullanıyom daha hıc bı sorun olmadı

• 1 ay sonra...
gardaş ne gerek var kendım dolduruyom usttekı bandını kaldır gıt kırtasıyeden hp sıyah murekkep al doldur şırıngayla saten bıkere doldur nası dolucagını çözersın fakat renklı murekkplerı zor bulursun bende bulamadım ama 100ml sıyah hp boya 5 ytl sana en az 4 kere doldurtur 8ml basıcaksın bı kartuscu sölemısdı banada sırınga ile 8ml bas okadar sonra güle gule kullan ha bırde kartus doluluk oranınıda hep bıtık gosderır önemli deil saten nerde artık yazmamaya baslar doldurursun

evet elle doldutmak istersen çok güzel bir yol. ben 6 kez doldurdum kartuşumu. sonrada okulda kaldı bir yaz yazıcı müdür sırınga ile doldurdu sürekli yaz tatilinde dergi bastı 15-20 sayı dergi bastı sonunda kartuş değilde yazıcı bozuldu :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...