Jump to content

Adrive.com 50gb Bedava Depo

v3nom_47

Recommended Posts

Sadece Üye Olucaksınız Şifre kısmı büyük küçük olucak güvenlik bakımından

Üye Olduktan Sonra My Files Sekmesinden Uploadlarınıza Başlayın Paralı üyeliğide var Rapid gibi.

korkuts arkadaşımız yanılıyorsun Biraz Saygılı Ol.

ben üye olmuştum buraya freeden. bir dosya upload ediyim dedim ama acayip yavaştı bana bekleme süresi olarak 24 saatten fazla bir süre veriyodu. bu dosya 700 mblik bi film dosyasıydı. şimdi ise girmiyorum hiç.

bu arada bende kayıt olurken çok sorun yaşadım

ben üye olmuştum buraya freeden. bir dosya upload ediyim dedim ama acayip yavaştı bana bekleme süresi olarak 24 saatten fazla bir süre veriyodu. bu dosya 700 mblik bi film dosyasıydı. şimdi ise girmiyorum hiç.

bu arada bende kayıt olurken çok sorun yaşadım

Kardeş Dosyanın Uploadı Dosya Boyutuna Göre Değişir.Ne Bekliyordun Sen 700 MB'lık Dosyayı Anındamı Upload Etsin Sana Unutmadan Söyliyeyim Upload Hızı Bağlantı Hızınıza Göre Değişir.Benim Bağlantım Şuan 4096 3.GB'lık Uploadım var ve arabirimide Güzel Zorluk Çekmezsiniz Upload Panelide Böyle

78191788un8.jpg

arkadaşlar bence bu siteye bişe eklemeyin 14 gün deneme süresi veriyorlar sonra para isteniyor ödenmesse yüklenen dosyalar güme gidiyor :( hiç uğraşmayın en iyisi rapid

Biliyoruz Rapid Daha iyi ama buda onun gibi birşey Upload Ettiğiniz Dosyaları Share yapıp İndirme Linki Alabiliyorsunuz Bekleme Süreside yok.

Örnek:

Acronis True İmage 9 Home

http://www.adrive.com/public/82da6e3e5db85730eed1f2cfb83c2d0cf9c199f776b0790381ab333057f56fe0.html[/CODE]

uzun zamandır böyle bir site arıyodum... sayende buldum kardeş... hem upload hemde download hızı iyi geldi bana... artı premium ayrıcalıklarını dilerseniz 14 gün yaşayabilirsiniz... ben direk ücretsizi seçtiğim için premium hakkında pek bilgim yok... bana ücretsiz verilen 50 gb yeterde artar bile... premiumlarda 1 tb (1000 gb ) kapasitesine kadar seçenek var...

Sınırsız alanınız olmasına ne dersiniz?

https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/collectorszone.cgi[/CODE]

Rapidsharenin Daha iyi Olmasına Rağmen Rapidsharenin Bu Siteye Göre Eksileri

Rapid Maximum Upload Boyutu 200 MB adrive 50 GB

Bekleme Süresi var Bunun Yok Sınırsız

ADrivenin Eksisi Flashget Desteğinin Olmaması Galiba Premium Üyelikte var

benim bildiğim kadarıyla rapite sınır yok yanlız ne kadar yüklersen yükle hepsini kabul ediyor birde rapitede flasget var onun için rapiten başka site aramayın he bedava olsaydı bak o olurdu işte hede rapite ister üye ol istersende olma yineden bilgini koyabiliyorsun onda öyle bir şey var mı?

Arkadaşlar Şöyle Anlatıyim Flash Diskiniz var 50 GB Hani Bir Dosya Lazım olurya Takıp PC'ye Kopyalarsınız Buda onun gibi birşey ve attığınız diskteki Programın Linkini bile alabiliyorsunuz Diğer Arkadaşlarınızın Yararlanabilmesi için Yukardaki Örnek Program Linki Gibi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...