Jump to content

Fitna (danimarkalıların Islam Karşıtı Filmi )

G3n3tiG

Recommended Posts

Dostum bunu Geert Wilders denen Hollandali Milletvekili tarafindan hazirlanmis bir filmdir.

Kafaniza takmayin sacma sapan bir film hic bakmaya gerek yok bile. Vede bir kac gun once bu vatandas Ingiltereye gidecekti fakat Ingiltere resmen Ingiltereye gelmemesini belirtti. bu adamda Milletvekili oldugundan dolayi inat edip gitti fakat Ingiltere havaavlanindan geri postaladi.

Yani kimsenin kaale aldigi yok. Bundan dolayida izlemeyede gerek yok.

Beyler ben izledim kısmen,ancak bu kadar mı islam dusmanlıgı olur anlamıyorum ayet ayet gecmiş adam utanmaz adam.İçindeki birkac nokta geldi aklıma bahsedeyım dedim filmde sozde islam orgutlerinin kelle kesme goruntuleri var besmele cekıp bır ınsanın hayatına feci bir şekilde son veren insanların,elhamdurıllah müslümanım ve ben ne olursa olsun bu yapılanı kınıyorum ne geliyorsa 1-2 kendini bilmez baganaz örümcek beyınlı yuzunden basımıza geliyor.Gecen yaz Amerikada bulundum inanın hayret edersiniz bizi o kadar yanlış tanıyorlar ki ,herşeyımızle iran gibi zannediyorlar cok sasırdılar cok. Son olarak Allah zulm edeni müslüman dahi olsa affetmez diyorum..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...