Jump to content

Yarışma

ufukkenar

Recommended Posts

Arkadaşlar bizim okulda bir yarışma var bu yarışma verimlilik konusuyla ilgili bir proje geliştirmemizi istiyor ama benim aklıma pek parlak fikirler gelmiyor bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum Not: mümkünse programlama ve ya internet üzerine olsun yani donanımla ilgili olmasın...

bak kardeşim her mekanda farklı araçlara ihtiyaç duyulur.ben bizim okulun pc işlerini yapıyorum.

bak şimdi pc kullanıldıkça yavaşlar pislikler birikir.virüsler girer.heleki devlet dairelerinde ve hele ki okullardaki öss başvuru pclerinde bu durum daha fazladır ve format atılamaz.sebebi recovery carddır.ilk gün 1 daakkada açılan pc daha sona 15 dakkada açılır olur.benim önerim bütün bunları düzelte bilecek bir program yapman.zaten nette kod çok.yapman gereken tek şey uğraşmak.

bu güzel bi fikir (aynen bende senin gibi okul pc lerini tamir ediyom ama artık bıktımya pazartesi günü müdür bana alt sınıflara gelip ders anlatırmısın diye sordu resmen öğretmenlerin tayini çıktığı için öğretmen yokmuşda falan felan..)

bak bu fikri yapabilirsen zaten kesin birincisin.çünkü öss pcleri çoğunlukla eski ve dell marka oluyor.yaklaşık 16 dakkada açılıyor.öss programının admin şifresini girmek kasılmadan dolayı 3-4 dakka alıyor ki bu şifre 16 haneli.ve en kötüsü recovery card var.ve bu card sökülünce pc çöküyor ve dolayısıyla yök ün pcye yüklediği öss başvuru programıda idiyor.ve bu pro giderse o pcden bütün okul idaresi doğuya tayinini bekliyor.

yani arkadaşım yaparsan süper olur bence.ki ben kendim için yapıyorum buna benzer bişey ama sade kendim için kişisel yani :):D :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...