Jump to content

Hp Teknik Servis

smtkrt55

Recommended Posts

ben samsunda bilgisayarcıya werdim o istanbula hp servisine gonderdim demişti leptopun acma dugmesi bozulmustu benden 200 ytl istediler bende hp serwisine girş yapmısmı die bakacktım olurya fazla para isteyim kendide yapmıs olabilir

ben samsunda bilgisayarcıya werdim o istanbula hp servisine gonderdim demişti leptopun acma dugmesi bozulmustu benden 200 ytl istediler bende hp serwisine girş yapmısmı die bakacktım olurya fazla para isteyim kendide yapmıs olabilir

Anladım sanırım normal bir bilgisayarcıya verdin sen cihazı..200 ytl'yi onayladınmı peki?Servisle görüşüp onayla istersen

Please register to see this content.

Bu sayfadan ulaşabilirsin ama notebook'un seri numarasını bilmen lazım

HP Teknik Servis Prosedürü Hakkında:

Öncelikle çağrı merkezleri ile telefonla irtibat kurulur

Arızanız dile getirilir eğer ki mümkün ise telefonda yönlendirme ile sorun giderilir

Mümkün değil ise operatör sizden arıza kaydı için bir takım bilgileri alır(ad soyad irtibat tel ürün model seri no ve arıza adres gibi)

Sonra operatör kaydınızı oluşturur ve size bir kargo numarası verir siz de ürününüzü kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlarsınız

Operatör tarafından verilen arıza kaydı numarası büyük ve görünecek şekilde kolinin üzerine yapıştırılır

Bir gün içerisinde UPS ya da o bölgedeki anlaşmalı bir kargo firmasından görevli bir kişi gelir alır

Ürününüğz oranırılır ücret söz konusu ise onay için sizinle irtibat kurulur ve onarımdan sonra geri kapınıza bırakılır.

Herhangi bir kargo ücreti vs gibi bir ücret söz konusu değildir.

Kaldı ki sadece bir power buton için ise 200 TL abartılı bir raka HP notebookların üst coverları 100$ ı geçmez bir buton nasıl o pere etsin muıhtemelen teknik servisiniz kendisi müdahale etti ve muhtemelen cihazınız artık garanti servisi dışı kalmıştır iyi akşamlar dilerim. Umarım açıklayıcıdır...

ne tür işlemler yapıldıgını ögrenmek için;

0212 444 03 07 kişisel pc ve notebooklar için

0212 444 71 71 kurumsal pc ve notebooklar için

bu numaraları arıyarak cihazınızın seri numarasından garanti sorgulama ve ne tür işlemler yapıldıgına dair bilgi verirler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...