Jump to content

Sata Raid Sürücüsü Ekleme Ne Zaman Yapılır

silent_07

Recommended Posts

arkadaslar sata raid sürücüsü ekleme islemini ne zaman yapıyoruz sırası nedir..

ben RVM Integrator ile addonlarımı ekliyorum,sonra düzenledigim sistem dosyalarını ekliyorum,sonra nlite programı kullanarak bilesenlerimi cikartiyorum..

acaba bundan sonramı sata raid sürücünü ekliyoruz..yoksa hic bunları yapmadan ilk olarak cd ye sata raid sürücülerini mi ekleyecegim

birde biliyorsunuz ki sata raid sürücülerini ekledikten sonra xp de OEM adlı bir klasör olusuyor..acaba bu reg kayıtlarını attıgım $OEM$ klasörü ile aynımı..yani reg kayıtlarımıda bu olusan OEM klasörüne atsam calisirmi ..yoksa ikiside farklı klasörler mi oluyor

benim bildiğim NLite ile addOnlar + NR Update Pack (zorunlu değil)

2- DriverPacks entegre

3- 7'ISO uygulama

4- Bileşen silme + ince ayar + katılımsız kurulum vs. uygulama.

5- NLite ile iso olusturma ve final... ben sıralamayı böyle yapıyorum (ben derken pc_inser t7'ISO uygulama sırası olarak vermişti bunu.) oem dediğinde DriverPacks kullandığında driverlarını oraya çıkartıyo yani senin $OEM$ ayrı bu ayrı sen kendi $OEM$ yine aynı şekilde kullan inşallah yanlış bilgi vermemişimdir. Bu arada biride bana yardım etsin bu ek denetim masası eklentilerinin addonunu nlite entegre ediyorum hiç bi hata vermeden kurulum

sonlanıyo ama kurulumdan sonra denetim masası aynı tas hiç bi değişiklik olmuyo acaba bunu addon sırasında en sonamı koymam gerekiyo ben en sona virüs prgramını koyuyorum nod32 hatasız kuruluyo ama bu Kels' CPL Bonus v8.1.6 kurulmuyo her seferinde en başa dönmekten sıkıldım.

benim bildiğim NLite ile addOnlar + NR Update Pack (zorunlu değil)

2- DriverPacks entegre

3- 7'ISO uygulama

4- Bileşen silme + ince ayar + katılımsız kurulum vs. uygulama.

5- NLite ile iso olusturma ve final... ben sıralamayı böyle yapıyorum (ben derken pc_inser t7'ISO uygulama sırası olarak vermişti bunu.) oem dediğinde DriverPacks kullandığında driverlarını oraya çıkartıyo yani senin $OEM$ ayrı bu ayrı sen kendi $OEM$ yine aynı şekilde kullan inşallah yanlış bilgi vermemişimdir. Bu arada biride bana yardım etsin bu ek denetim masası eklentilerinin addonunu nlite entegre ediyorum hiç bi hata vermeden kurulum

sonlanıyo ama kurulumdan sonra denetim masası aynı tas hiç bi değişiklik olmuyo acaba bunu addon sırasında en sonamı koymam gerekiyo ben en sona virüs prgramını koyuyorum nod32 hatasız kuruluyo ama bu Kels' CPL Bonus v8.1.6 kurulmuyo her seferinde en başa dönmekten sıkıldım.

tesekkürler nlite ile sıralamayı ögrenmis oldum fakat addon ve güncellestirmeler icin RVM Integrator programını kullanıyorum..fakat sanıyorumki sorun olmayacak..yinede benim anlattıgım gibi kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim..

senin sorununa gelincede yeni konu acarsan bilen herkes yardımcı muhakkak olacaktır..eger ekledigin addonda "addon" kelimesi geciyorsa bu addon kelimesi gecenleri RVM Integrator entegre etmeni öneririm..geçmeyenleri ise nlite ile eklenti bölümünden eklersin olur biter :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...