Jump to content

Hotmail Yerine Windowslive Mail Açılıyo Yardım

Recommended Posts

selamün aleyküm arkadaşlar benim sorunum msn mi açtığımda posta kutumu tıklıyorum windowslive mail ile açılıyo arkadaşın msn sini açıyoz onun postalarına bakacak oluyoz onun ki hotmail ile açılıyo bilgisayar aynı bilgisayar kendi msn ayarlarıma baktım hiç bişey yapamadım live mailin ayarlarına bakıyorum orda msn adresimi unut sil diyorum posta kutuma tıklıyorum yine live mail açılıyo msn adresini lütfen ilişkilendiriniz diyo

ne yapmam lazım bana yardımcı olun

Bilgisayarınızın program ekle kaldır kısmından live mail programını kaldırmanız yeterlidir

program ekle kaldırda windows live karşıya yükleme aracı,windows live oturum açma yardımcı,windows live sync,windows live temel parçalar şeklinde 4 farklı program var dikkatimi çekti messenger diye hiç bişey yok ben bunları silmeye kalkarsam belkide msn mi de silecem live mail dursun zararı yok benim istediğim ayarlardan değiştirmek değiştirilmesi lazım ama nasıl arkadaşın msn si hotmail ile açılıyo benimki live mail ile ayarların altını üstüne getirdim yok bunu yapabilene valla helal olsun google o kadar aradım ama bulamadım bakalım nolcak

program ekle kaldırda windows live karşıya yükleme aracı,windows live oturum açma yardımcı,windows live sync,windows live temel parçalar şeklinde 4 farklı program var dikkatimi çekti messenger diye hiç bişey yok ben bunları silmeye kalkarsam belkide msn mi de silecem live mail dursun zararı yok benim istediğim ayarlardan değiştirmek değiştirilmesi lazım ama nasıl arkadaşın msn si hotmail ile açılıyo benimki live mail ile ayarların altını üstüne getirdim yok bunu yapabilene valla helal olsun google o kadar aradım ama bulamadım bakalım nolcak

Başlar rogramlar windows live maili açın

p3jvlqrjrwnph3bvommy.jpg

şekilde gösterildiği gibi seçenekleri işaretleyin ve aşağıdaki resim açılacak

xqtx94eleucp65rqhnjl.jpg

''Oturum açmayı durdur'' messenger daki mesaj kutusuna basınca artık sizinkide Hotmaile gider

umarım işinize yarar

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...