Jump to content

Xp İso Dosyası Editleme

ezkey

Recommended Posts

Arkadaşlar daha önce yaptığım bir katılımsız xp vardı

ben onun dosyalarını kaybettim ancak şuan bir dvd var ondan kuruyorum

bu dvd yi yeninden editleme imkanım varmmı?

İso dosyasını açıp üzerine yeni yamalarımı ekleyebilirmiyim?

yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim

arkadaşım kaç saattir forumu geziyom gözüm ağrıdı ben bi dönem yapmıştım sp1 varken üzerine sp2 eklemiştim ama nasıl yapıldığını hatırlamıyomrum aradan askerlik geldi geçti

biliyorsan söylermisin yerini

eski kalıbı açıp içinde değişikler yapınca çalışır ama stabil çalışmasını bekleme.. ummadığın yerlerde hata alabilirsin.. bu konuda forumdaki tavsiyeler yeniden bi çalışma hazırlamandan yana olacaktır ki benim tavsiyemde bu yönde.. editleme yapacağın yerde önemli, program eklemelerde %80 hata alırsın, kullanıcı adı gibi editlemeler %lik bi değer veremesemde sorun yaşama ihtimalin var.. ve daha fazlası..

eski kalıbı açıp içinde değişikler yapınca çalışır ama stabil çalışmasını bekleme.. ummadığın yerlerde hata alabilirsin.. bu konuda forumdaki tavsiyeler yeniden bi çalışma hazırlamandan yana olacaktır ki benim tavsiyemde bu yönde.. editleme yapacağın yerde önemli, program eklemelerde %80 hata alırsın, kullanıcı adı gibi editlemeler %lik bi değer veremesemde sorun yaşama ihtimalin var.. ve daha fazlası..

galiba dediğin gibi bu işi baştan yapmak olacak zaten bazı şeyleri hatırlamaya başladım 2006 yılında yapmıştım ben kendi win dosyamı yenisini yapmanın vakti geldi:)

Yardımlarınız için teşekkurler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...