Jump to content

Hamburg-galatasaray------galatasaray-hamburg

leventttt

Recommended Posts

Hamburg-Galatasaray

12 Mart 2009

19:00

ARD Das Erste (11604 H- 27500)

Galatasaray-Hamburg

19 Mart 2009

21:30

ZDF ( 11054 H - 27500)

Hotbird uydusundan 2 maçı da yukarıdaki kanallardan şifresiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler

bir koyu galatasaraylı olarak oradan puanlarla donecegımıze ınanıyorum Hamburgu yıkacagımıza ınanıyorum bu ınancım ınsallah gerceklesır.Deplasmandan ıyı bır skor avantajı ıle donerız ınsallah.

bu haftakı hamburg macını ızleyenler gormuslerdır sahada hamburg dıye bır takım yoktu bu dusus devam eder ve bızde hamburgu eleyerek yolumuza devam ederız

evet mac trt de olabılır macın saatı 19:00 dıye bılıyorum bende

Evet kardeşlerim 1. maçı trt yayınlıyor. İkinci maç ise d smarttan yanınlanacak. Galatasarayın uefa kupasındaki bütün iç saha maç yayın hakkı d smartta, dış saha maç yayın hakkı trt de. Umarım turu geçer cimbom.

Hamburg-Galatasaray

12 Mart 2009

19:00

ARD Das Erste (11604 H- 27000)

27000 DEĞİL 27500 olacak sanırım.İnşallah yayınlarlar.

Evet 27500 müş. "inşallah yayınlarlar" diyorsun yayınlamasa biz buraya niye açalım bu konuyu. Kafamızdan uydurmadık heralde.

Biraz zor kazanır,Eksikler çok var takımda :good:

Arkadaşım sana katılıyorum.Ben Fb'li olarak Galatasarayı Avrupa kupalarında hep desteklemşimdir.Fakat bu eksiklerle Gsarayın bu turu geçeceğine inancım kalmadı + bişey daha söylememde yarar var.Hamburg Bundeslgada gayet başarılı takım 42 puanda herta berlinin arkasında 4 takımdan averajla 5. sıradalar bu sizi yanıltmasın sadece averaj farkı var takımda Güçlü oyuncular var.Umarım kazanır ama ben pek umutlu deilim.

Evet 27500 müş. "inşallah yayınlarlar" diyorsun yayınlamasa biz buraya niye açalım bu konuyu. Kafamızdan uydurmadık heralde.

Arkadaşım daha önce de şampiyonlar ligi maçlarını yurtdışı kanallardan izleyebilirken Doğan yayın grubunun durumu farketmesi üzerine bu tip birkaç kanal elimizde patlamıştı.Azeri tv,belki hatırlayanlar vardır.Sırf yazmış olmak için yazmayın cevaplarınızı.Yazımı tekrar okuyun ve bakın bakalım "kafandan uydurmuşsun" şeklinde bir tabir var mı?

Forum adabı diye birşey var arkadaşım.Bu yaştan sonra kimseyi çekmek zorunda değilim.Okuduğunuzu anlamadan cevap yazmayın lütfen.

bana göre gollü beraberlik olacak

Bencede İki defanstada baya bi sorun olcak gibi gözüküyor ama cimbomum yediğinden fazla atar Avrupada Başkayız :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...