Jump to content

Ihs.com.tr Mi ? Alantron.com Mu ?

Vizzy

Recommended Posts

Arkadaşlar benim 9 tane domainim var ve kalite, saglamlık ve devamlılık için ICANN onaylı bir firmaya taşımaya karar verdim. Aratırmalarımda ihs.com.tr ve alantron.com 'a rastladım. ikiside ICANN onaylı. Dolayısıyla birine geçicem ancak karar vermedim, ve fikir almak istedim bu konuda ve firmalar hakkında bilgisi olan varmı ;)

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar.

hosting ve domainlerimi cogu zaman natro.com'dan alıyordum.taki ihs.com.tr'yi bulana kadar bence ihs.com.tr'den al derim teknık destekde bıraz sıkıntı yasıyabılırsın ama oyle buyuk bır sorunla karsılascagını sanmıyorum.

hosting ve domainlerimi cogu zaman natro.com'dan alıyordum.taki ihs.com.tr'yi bulana kadar bence ihs.com.tr'den al derim teknık destekde bıraz sıkıntı yasıyabılırsın ama oyle buyuk bır sorunla karsılascagını sanmıyorum.
kesinlikle ihs hiç bir şekilde ip sorununa rastlamazsın teknik destek geç derken en fazla 12 saat içerisinde dönüş yapıyorlar tek geçerim 28 tane alan adım war en ufa bir sorun yaşamadım ihs'de

Tşk. Ederim arkadaşlar benimde fikrim ihs.com.tr 'den yanaydı. Ve artık ihs.com.tr 'den alıcam domainleri.

Mevcut domainlerimide taşıyorum ihs'ye. :)

• 4 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...