Jump to content

Videoyu Resim Karelerine Dönusturen

oca57

Recommended Posts

arkadaslar bana boyle nasıl anlatsam hanı dıyelım elınızde bır vıdeo var ve vıdeoyu resımlere ayırmak ıstıyorsunuz tek tek resımler verecek

mesela movıe makere atarsınız vıdeoyu kısa fılmlere ayırır ya bende bır program ıstıyorum vıdeoyu resımlere bolsun boyle bır program var mı acaba yoksada ılerıde yapan olur ınsallah

belki vardır ama ben rastlamadım

zaten video resimler topluluğu deilmi belirli saniye

aralıkalrı ile çeken program olabilir

olsun ınsalah bılen bulan bırısı olur ya cok lazım bana

Acdsee photo manager 11 programı bu işi yapabiliyor.Ben avi dosyasında denedim.Şöyle yaptım.Acdsee programını açtım.Ve File > Open den video mu gçsterdim.Ekrana getirdiğinde video ekranına sağ tıklayıp Extract > All Extract Frames deyip bmp olarak içindeki tüm sahneleri tek tek çerçeve çerçeve kaydediyor.Ama uzun sürecektir.Sabırlı isen sorun yok.Sana resmini de göstereyim.Saygılarımla

2eq9y4z.jpg

ic457q.jpg

Acdsee photo manager 11 programı bu işi yapabiliyor.Ben avi dosyasında denedim.Şöyle yaptım.Acdsee programını açtım.Ve File > Open den video mu gçsterdim.Ekrana getirdiğinde video ekranına sağ tıklayıp Extract > All Extract Frames deyip bmp olarak içindeki tüm sahneleri tek tek çerçeve çerçeve kaydediyor.Ama uzun sürecektir.Sabırlı isen sorun yok.Sana resmini de göstereyim.Saygılarımla

nereye kaydettıgını bız bılıyormuyuz bu arada cok tsk ederım cok yardımcı oldunuz bana bu yuzden daıma tnc dıyorum tncsız hıc bır ıs ılerlemıyor.

Tabii ki nereye kaydedeceğini belirleye biliyorsun.Bir klasör oluştur Ve adını uygun şekilde koy.Altta verdiğim resimdeki browse butonuna basıp klasörünü göster.Bu arada ben de unutmuşum filmimin tamamını resimlerine ayırmış.Unutmadan diskinde uygun boyutta boş alan olsun.Filmin kendisinden daha fazla yer kaplayabiliyor.Bilesin.Saygılarımla

Tabii ki nereye kaydedeceğini belirleye biliyorsun.Bir klasör oluştur Ve adını uygun şekilde koy.Altta verdiğim resimdeki browse butonuna basıp klasörünü göster.Bu arada ben de unutmuşum filmimin tamamını resimlerine ayırmış.Unutmadan diskinde uygun boyutta boş alan olsun.Filmin kendisinden daha fazla yer kaplayabiliyor.Bilesin.Saygılarımla

synen dedıgın gıbı oldu 3 dakıkalık klıp 1.50gb oldu sastım kaldım buna ama olsun istedıgım programı buldum ya o bana yeter :D

Şöyle bir program var ama işine yararmı bilmiyorum bir göz at istersen programı kur calıstır "file" butonundan video dosyası göster sonra ekran simgesine tıkla kaç kare foto almak istiyosan yaz (kare sayısı arttıkça filmde alacağı bölümler çoğalır eski çizgi filmler hesabı)

Programın Arayüzü

29012769.jpg

İndirme Linki

http://rapidshare.com/files/210003785/ImageGraberII.rar[/CODE]

Bulmuşsun Ama Neyse Belki Başka Arkadaşların işine Yarar. :D

arkadaslar hepınıze tek tek tesekkurlerımı sunuyorum cok yardımcı oldunuz

YAGMURADAM arkadasımızın dedıgı programı kurdum ve onu kullanıyorum su anda da resımlerle bogusuyorum :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...