Jump to content

Belki 5 Defa Resatart Yaptım Olmadı,format Atmak I

akincaglar

Recommended Posts

Arkadaslar

1 gun once komsu ile ortak kullandıgımız adsl internet gitti,galiba benim Pc?den dir diye bir onceki gune geri dondum,duzelmedi sonra 1 hafta onceki Regedit ayarlarını yukledim o da olmadı,sonra ogrendimki Rooter?dan mıs yani dagıtıcıdan,sorunu cozdum ama simdi yeni sorunum var o da su;devamlı su cıkıyor;

yeniwindowsresimdosyasz.png

baslatıyorum ama duzelmiyor, belki 5 defa resatart yaptım olmadı,format atmak istemiyorum ne yapmalıyımki ?

birde ilk açılırken sunlar cıkıyor

yeniwindowsresimdosyasx.png

99624205.png

vista kullanıyorsan siatem geri yüklemeyi kullanarak en son iyi ayarları yüklemeyi bi dene

böle saçmalık çıkmaz vistada bu kesin xp bence kardeş xp cdni tak onar yada diğer ihtimal vista dvd ni tak onar vistaysa tabi pek sanmıyorm ama

Tam da Vistaya yakışan bir hatadır bu. Regedit programında bir eksiklik sözkonusu olabilir. Yapılan regedit uyumsuzluk arz ediyor. Kendim de bir ara hayatımın en büyük hatasını yaparak VİSTA'yı kullandım. Özellikle yapılan önemli bazı değişiklikler sonrasında acayip acayip kişisel kullanıcı hataları verip rahatsız ediyordu. Forumda önemli bir kesimin Vista kullanmadıklarından eminim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...