Jump to content

Windows Validation Error

ortho

Recommended Posts

Arkadaşlar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

Bugün yabancı bir siteden ingilizce xp sp3 buldum. Untouched ve Genuine yazıyordu. kendi serialiyle kurduktan sonra bi bakayım genuine miymiş diye microsoftun kendi sitesine girdim ve Start Validation dedim. Sonrasında da meşhur orjinal yazılım edinin mesajı çıkmaya başladı. Neyse ben de silip başka birini yükledim yine o siteden indirdiğim ama onda da aynı şey oldu. Ben de nette bulunan şu LegalXP'yle legal yapayım bari dedim. Sonrasında legal oldu ama bu sefer de güncelleme sitesi beni genuine validation kısmına yönlendirdi ve tam validation işlemi yaparken "Windows Validation Error" dedi. Tekrar deneyiniz, olası problemler şunlardır gibi ekleri var tabi. Ben de daha fazla uğraşmak istemedim ve şu an da kullandığım tnctr'den yüklediğim bi XP'yi yükleyeyim baştan dedim. Yükledikten sonra aynı "Windows Validation Error" yazısı onda da çıktı ve sonrasında da orjinal yazılım edinin mesajı çıktı. Az önce de dün son olarak ghostla yedeğini aldığım XP'mi geri yükledim. Şu an kullandığım XP'yi sıfırdan yükleyip aynı seriali girmeme rağmen orjinal değil yazısı çıktı ama ghostla eski imajını yükleyince doğrulama başarılı diyor. Acaba legalXP'den bi virus filan mı girdi bilgisayara ya da sorun ne olabilir? Zira önceden bu siteden indirip de yüklediğim hiç bir XP'nin (Power se7en ve Perfect XP) sıfırdan kurulumundan sonra "ojinaldir" yazısı da alamadım, hep "windows doğrulama hatası" diyor ve orjinal yazılım edinin yazısı çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...