Jump to content

7'iso Boot Ekranı Edit Sorunu

brky41

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 3 yıldır bu işlerle uğraşıyorum ve birçok kez ntsokrnl ve dosyalarını başarılı bi şekilde editleyip sorunsuz kullandım yalnız V'iso ve 7'iso paketlerinde bulunan bootscr.res dosyasına bunu eklediğimde kurulum bittikten sonraki boot ekranı geldiği anda mavi ekran hatası veriyor ve acaba res editlemeyimi yanlış yaptım die düşünüyorum ama olabilecek tüm herşeyi denedim bu paketlerde bu olmuyor resimi gönderiyorum umarım bu konuda yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler...

thumb_814569751.jpg

Büyük Görüntüsü

http://www.resimupload.com/ds814569751_boot.html

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=67656&hl=[/CODE]

Bu konu sorununu çözmeyecek,sadece orayı kurcalamaman gerektiği hakkında bilgi :wub:

morning arkadaşım tşk ediyorum verdiğin bilgi için en başta evet lanetli bi bölge ama kesin değiştirme ve doğru yolu var o yüzden oluyor paint pro shop 7.04 versionun da bunu palette load 16.pal ile açıp 16 bit renklerde gerekenleri yapıp yazı resim vs... tekrar load palette ile win.pal dosyası ile orjinal şekilde kapatabiliyorsun ve bunu bu xp için vista boot resimlerine yapıp aynı şekilde 4 dosyayı paketleyip addon olarak kullanıyordum vista rtm boot ekranlarını editleyip hiç kasma vs ... yaşamadım ama bu son sistemlerde sorun yaşıyorum ki bilmiyorum cd imdemi bişey var halbuki vrmpvol_tr corporate cd ama çıkamadım işin içinden kısacası bugün 3 tane sistem yaptım editleyip editlemeden addonsuz sadece sp3 falan filan her şekli denedim yok kurulum bitiyor açılış boot ekranından sonra mavi ekran çakılıyor bu dediklerim konusunda bi fikri olan varsa sevinirim 15 aydır askerdeydim orda bile xp versiyonu yaptım int.cafe işletmeniydim burda bi sıkıntı var ama bakalım yinede ne olabileceği hakkında bi fikri olan varsa bekliyorum herkese teşekkürler....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...