Jump to content

Uzantısı Görünmeyen Dosya

özo

Recommended Posts

Elimde otomotiv ile ilgili bi programın dosyası var ama uzantısı görünmüyor dosyanın içini açıp türkçeye çeviri yapmak istiyorum bu dosyanın uzantısını yada içindeki yazıları nasıl düzgün olarak görüntüleyebilirim.

Düzenleyemediğim dosya : http://rapidshare.com/files/212112484/opeldata

Buda komple program : http://rapidshare.com/files/212126511/OPCOM070509_EN.rar

kardeş 7 ziple açıp ismini deiştir de ordan uzantısını görürsün ben hep bu yönetmi kullanıyorm vistada özellikle çok işe yarıyor

denedim olmadı

bilgisayarıma tıkla yukarıdan araclar --- klasor seceneklerı---gorunum--bilinen dosya turlerı ıcın uzantıyı gızle bolumundekı tıkı kaldır uygula kaydet yap gorursun

Bu ayarları daha önce yapmıştım işe yaramıyor

Mutlaka Program bunu Prohe olarak kaydetmiş olabilir bu proje hangi programla yqapılmış en azından onun hakkında bilgin varsa yardımcı olabiliriz o kadar inceledim hiç birşey ile açmıyor..

Eğer bilgisayarında hiç bir dosyanın uzantısını görebilmek için bir kaç ufak işlemden sonra görebilirsiniz.

Herhangi bir klasör açın ve araçlardan klasör seçeneklerine gelin. Oradan Görünüm sekmesini açın.

6 ve ya 7 sıreada "bilinen dosya uzantılarını gizle diye bir seçenek" var. onu kaldırın.

Bundan sonra bütün dosyarın uzantılarını görebileceksiniz.

Kolay gelsin

Mutlaka Program bunu Prohe olarak kaydetmiş olabilir bu proje hangi programla yqapılmış en azından onun hakkında bilgin varsa yardımcı olabiliriz o kadar inceledim hiç birşey ile açmıyor..

Programın exe dosyası Borland Delphi 6.0 - 7.0 ile yazılmış ama Lang dosyasını bilmiyorum. exe bu dosyayı açtığına göre exe üzerinden bu dosyanın uzantısını görme ihtimali varmıdır

özo az önce opeldata adlı dosyanın uzantısını txt,lng,lang olarak değiştirip denedim.Not defteri çok bozuk olarak açtı.İçinde bazı arapça harflerde gördüm.Ve kolay kolay düzenlenecek gibi durmuyor.advanced system care nin lang dosyası gibi metin tipi.Yani şiir gibi alt altta değil.Metin gibi programın anlayacağı şekilde kodlanmış.Açsan bile uğraşılacak gibi değil.Bilgilerinize.Saygılarımla

Lang dosyası bu ise packlenmiş olabilir.

Evet lang dosyası bu programın exe'sinde bütün diller mevcut OP-COM.CONFIG dosyasını açıp içindeki LANGUAGE kısmını TR yapınca exe türkçe açılıyor ama hata kodları ve diğer yerler ingilizce kalıyor. Peki nasıl packlendiğini öğrenmem mümkünmü yani bi tarif veya yöntem mutlaka bir yolu vardır heralde 2 gündür uğraşıyorum ama ilerleme kaydedemedim.

sana yardımcı olmak istemem çünkü onu yazan benim müşterim :yahoo:

Bunu yazan dan kastınız benim bildiğim macaristan yapımı bu program. Türkçeye çevirisini yapanmı müşteriniz.

Bunu yazan dan kastınız benim bildiğim macaristan yapımı bu program. Türkçeye çevirisini yapanmı müşteriniz.

olabilir,elin adamıda kendisine göre ayarlayacaktır,işin finalinde bunu yapan 2 türk biri almanyda biri türkiyede yaşıyor. bu konudaki en büyük sitenin sahibide türk eğer araştırdıysan.

sana yardımcı olmak istemem çünkü onu yazan benim müşterim :yahoo:

Sevgili kardeşim burada sorun çözülmeye çalışılıyor şu yaptı bu yaptı değil. biliyorsan açıkla bilmiyorsan yorum bile yazma

olabilir,elin adamıda kendisine göre ayarlayacaktır,işin finalinde bunu yapan 2 türk biri almanyda biri türkiyede yaşıyor. bu konudaki en büyük sitenin sahibide türk eğer araştırdıysan.

Ya zaten programı kırmak gibi bişey söz konusu değil öyle bi bilgimde yok zaten internette bolca crack yapacak kişiler var ve kırmışlarda ben sadece dili türkçeye çevirmek istiyorum oda her yeri değil belli başlı kısımları her yerini çevirecek zamanımda yok bilgimde yok sen bu dil dosyası nasıl düzgün açılır biliyorsan söyle

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...