Jump to content

E Postalarımı Okuyamıyorum

Recommended Posts

iyi aksalar arkadaşlar msn hotmailde gelen e postalarımın hiç birini okuyamıyorum.normal olarak e postama giriyorum ama gelen kutusundakı maillere tıkladıgım zaman sol altta yukleniyor yazısı cıkıyor ve oylece kalıyor.tr.msn.com sıteye girip hotmail kısmından giriş yapıyorum sonuc aynı.msn 9.5 yukledim yine aynı ustelik sadece bende değil kardesım de okuyamıyor.Çerezleri sildim değişen birşey yok tüm geçmişi sildim yine aynı mozilla İE 8 ve operada aynı ne yapabilirim.

bağlantıdan kaynaklanan bir sorun yani serverdan oluşan bir yavaşlıktan dolayı. Siteyi açtığınız zaman herşey birbirine giriyor. eğer explorerdan adresi yazarak girerseniz ve hotmail gmail gibi sitelerde klasik görünüm linklerine tıklarsanız daha hızlı şekilde açabilirsiniz.

aynı sorun bende de var...

bu formatla internet hızıyla alakalı bişey değil...

başka bi sorun var ama çözemedim...

katılıyorum arkadaşım.Kardeşim zorla format attıracak.Microsoft gibi bir yazılım devinin böyle anlamsız bir hatası olmamı gerek.valla önceden ne güzeldi Sade ve hızlı.Hotmail e sadece e postalarımızı okumak için ve yazmak için giriyoruz microsoft hotmail e harcıyacagı enerjiyi windows vista ve windows 7 için harcasın ;)

lütfen bi cevap olmalı....

aynı sorun bende de var...

valla kardeş ghost attık makinaya ilk başa dönderdik öyle üstesinden geldim sorunun.Başka forumda birileri bu sorunu halledene 100 lira verecem demiş.forumda gene kimseden çıt yok :D işin şakası tabiki ama bu kadar saçmalık olmaz.Gmail okunuyor ama gel gelelim hotmail okunmuyordu.Ghost attık düzeldi birdaha tekrarlamaz umarım

Bildiğim kadarıyla bazı virüs programlarında ki filtre fonksiyonu ve modemlerin bir çoğunda bulunan yine filtre fonksiyonlarının on konumuna alınması sebebiyle bu sorun çıkıyor.Ben ilk şahsi pc mi aldığımda güvenlik kodlarıda maillerde dahil 3-4 ay görememiş ve okuyamamıştım.Böyle çözdüm sorunu.

benimde başıma geldi msn leri okuyamıyordum IE7 kuruluydu zorla IE8 güncelledik Windows Live Messenger

hiç açılmadı IE8 messenger 2009 versiyon olarak geliyor ve çok hantallamış olarak geliyor 80 mb ne bütün hepsini kaldırdım IE7 de dahil

yeniden IE7 kurdum messenger olarakta 8.1 versiyonunu kurdum ve sorunu hallettim şimdi rahatlıkla hepsini

okuyabiliyorum yeniden messenger güncelleme ekranları geldi hiç birirni güncellemedim böylelikle MSN ile E postaları okuyabiliyorum bence çok fazla tarayıcı çalıştırmamak lazım Birde XP işletim sistemi IE8 kaldırmıyor

saygılar

IE8 kurduysan sorun olmustur bende de o sorun oldu format attım degısen bısey olmadı bı daha format attım ama bu sefer IE8 ı yuklemedım yerıne IE7 yukledım sorun yok gayet ıyı sorun IE8 dedır

aynı sorunu bende yaşadım birkaç kez formatladım bi faydası olmadı en sonunda buldum nod 32 engelliyordu çok memnun olduğum bi virüs programıydı ama malesef artık kullanmıyorum format attıktan sonra her yüklediğim programdan sonra maillerime baktım ve nod u yükleyince giremedim sorunun nod da olduğunu gördüm seninde kullandığın bi program yüzünden maillerin açılmıyordur sanırım

• 2 hafta sonra ...

Valla arkadaşlar 1 ayı geçkin süre olmuş konuyu açalı sanal makinadan girip okuyordum e postamı antivirüsü falan da kapattım halde okunmuyordu.birde o kadar tuaf ki hotmail den ilk mesajı ac vardı onu yaptık her girmemde otomatik ilk mesaj açılıyordu sonra diğerlerinde tık yok nod 32 vardı kapattım gene faydası olmamıştı ama şimdi sorun yok gayet güzel İE8 de yüklü vista kullanıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...