Jump to content

Vista Sorun Raporları Ve Çözümleri

immortallover

Recommended Posts

Bir kaç ay önce internetten indirdiğim ve vistanın hem 32 hemde 64 bit lik tüm versiyonlarının bulunduğu ve SP1 entegreli bir dvd ile orjinal key girerek sistem kuruyorum. Son bir kaç kurulumda "Sorun Raporları ve Çözümleri Çalışmayı Durdurdu" uyarısı alıyorum. Kurulumdan hemen sonra, driver kurulumunda, program kurulumunda yada belli belirsiz herhangi bir zamanda karşıma çıkıveriyor. aynı dvd ile bu gune kadar bir sürü kurmama rağmen bu hatayı son bir kaç zamandır alıyorum. Bu tarz bir sorunla karşılaşıp çözümüne ulaşan arkadaşlarımızdan yardım talep ediyorum. Herekse şimdiden teşekkürler

arkadaslar ben vista ile birsey duydum amma yalan amma dogru bunu sizlerlede paylasmak istedim microsoft vista tamamem ajan yazilim oldugu soyleniyor dosyalar iletiler tamamen takip edilmekte bunun onune gecilemiyo windows xp ise buyuk sirketler tarafin dan daha cok tercih ediliyo bildigimiz gibi windows xp yi microsoft baya once birakacagini soyluyordu ama bir turlu birakamiyor cunku vistada istedigi ilgiyi toplayamadi hemen ardina windows 7 yi cikardi arkadaslar adamlar keyfine gore at kosturuyo ben eminimki windows 7 nin altarnatif isletim sistemi bile hazirlanmistir microsoft bir isletim sistemi yayinlamadan hayata altarnatif bir sistem olmadan piyasaya duyurmaz keske bizimde dunyaya hitap eden ve vazgecilemeyen bir isletim sistemimiz olsada bizde onlarin her yaptigindan haberimiz olsa

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...