Jump to content

Yeni Pc Için Vista Aktivasyonu

gockmens

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Geçen ay sony vaio ns serisinden almıştım.Vaio kutuları satıcılardan dolayı boş ve cd siz çıkıyor. Ve yeni kurulum yapmam gerekti ve Visya kurdum tekrardan. Bu Aktivasyon olayı için Laptobun alt kısmında bulunan seial key anahtarı işime yararmı ? Bilgilendiren olursa sevinirim.

Arkadaşım yükleyeceğin version ile pcnn altındaki cd key uyuyorsa olur korsan orjinal farketmez lisanslı hale gelir mesela atıyorum pcnn altındaki cd key home premium versiyonuna ait ise o versiyonu yüklersen aktive olur he nasıl olur dersen vistayı yükledikten sonra bilgisayarıma sağ tıklıyorsun>özellikler diyorsun ordan windowsu etkinleştir>çevrimiçi etkinleştir diyeceksin senden cd keyi istiyecek o pcnn altındaki cd keyi giriceksin aktive olcak kardeşim.... kolay gelsin....

Arkadaşım yükleyeceğin version ile pcnn altındaki cd key uyuyorsa olur korsan orjinal farketmez lisanslı hale gelir mesela atıyorum pcnn altındaki cd key home premium versiyonuna ait ise o versiyonu yüklersen aktive olur he nasıl olur dersen vistayı yükledikten sonra bilgisayarıma sağ tıklıyorsun>özellikler diyorsun ordan windowsu etkinleştir>çevrimiçi etkinleştir diyeceksin senden cd keyi istiyecek o pcnn altındaki cd keyi giriceksin aktive olcak kardeşim.... kolay gelsin....

Teşekkür ederim. Bi deneyeyim :D

Hayır olmadı malesef. Sanırım pc ile gelen sürüm Vista home premium idi. Yüklediğim ise ultimate. Başka yollara bakayım yinede saol

Teşekkür ederim. Bi deneyeyim :D

Hayır olmadı malesef. Sanırım pc ile gelen sürüm Vista home premium idi. Yüklediğim ise ultimate. Başka yollara bakayım yinede saol

rica ederim kardeşim :p dediğim gibi aynı versiyon olacak yoksa işe yaramaz hadi kolay gelsin kardeşim ii akşamlar....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...