Jump to content

Western Digital Mi Seagete Mi ? Harici Disk Seçimi

pasa_mahmut

Recommended Posts

Arkadaşlar sizce bu ürün nasıl

Western Digital 2,5" 320 GB Elements Harici Disk 175 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=37343

Arkadaş almış yeni birlikte denedik sizin önerilerinize göre bende alıcam 175 TL den fazla param yok ve üsütünü aşamam

Tek USB kaplosu ile çalışıyor USB den güç almak için ikinci bir kablosu yok kasanın önündeki usb girişlerine takınca yeni donanım bulundu diyor otomatik kur diyorum yükleme tamamlanamadı diyor ve ayrı yeten kart okuyucum var onun usb girişleri var 3 adet 2 si göryor birisi görmüyor gören o ikisinede takınca dosya kopile diyince kopiliyor ve kopileme devam ederken ikinci bir dosyayıda atmak istediğimde sistemden atıyor hdd yi gecikmeli yazma uyarısı veriyor ama pc nin arkasından direk ana karta taktım hiç bir sorun yok 3-4 dosaya aynı anada kopileniyor sanırım öndeki kart okuyucunun girişleri yetersiz geliyor .

yada 30 TL daha fazla verip seagete free agent mi alsam daha iyi

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=34890

ilgilenenler iççin şimdiden teşekkürler

SAYGILARIMLA

Çok değerli arkadaşım; Seçtiğin ürünlerden, daha moderin ve teknolojik olarak seagate i tavsiye ederim daha sağlıklı. Gecikmeli yazdırma hatasına gelice, çok fonksiyonlu kart okuyucuda sadece flash beleğini kullanmalısın.Taşınabilir harddisklerin enerjisini karşılıyamıyor. Bence şöyle yap çok fonksiyonlu kart okuyucunun usbnin dısındaki girişlerini iptal et.3 tane usb giriş var zaten bende de var aynısından. Kasanın üst panelindeki usbleri kullan. Direkt anakat daki usbler gibi saglıklı çalışır ne kadar kullanmadığın ıvır zıvır varsa iptal et @ ( kart okuyucunun usbnin dısındaki girişlerini iptal et )

Arkadaşım Benim Tercihim Western Digital Benim Kendimde 500Gb lık War Gül gibi Geçinip Gidiyoruz..Şuana Kadar Hiç Bir Sorunla karşılaşmadım.. ;)

a önce Seagete FreeAgent aldım ve şuan maaşallahı var arkadaştaki WD gibi ön cardreaderin usb girişlerindeki gibi sorun vermeden çalışıyor Kasanın öndeki kendi girişindede sorunsuz çalışıyor .

Yardımlarınız ve herşey için bir kezdaha teşekkür ederim iyi forumlar

SAYGILARIMLA

Walla ne olursa olsun seagate in tipine 30 lira fazla verilir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...