Jump to content

Driverpack Klsörü Usb Nasıl Kaydedilir

ormanbey123
 Share

Recommended Posts

selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız driverpack klasörü hazırladım klasör adınıda koydum 2 numara diye klasörü usb kaydetmek istiyorum nasıl kaydedebilirim dvd olmadan bende usb varda proğram varmı hangi proğramı kullanmam gerek driverpack klasörü usb kaydetmek için klasör winradan çıkarttığımız klasör çalışması için formatdan sonra ne yapmam gerek

driverpack klsör içinide proğram yerleştirdim chrome falan formatdan sonra nasıl çalıştıracağım

• Sad 1

amd_turkey, 38 dakika önce yazdı:

eskehacettepe, engin beyin yazım tarzına benziyor.. Ne ilginçtir dün üye olmuş, bugün konu açmış :)

Usb ye at driverpack klasörünü ordan çalıştır. Dvd ye falan gerek yok. Aynı usb den hem windows kurulum hem driverpack kurulum olabilir. 

😃 Basit iş.. Flash belleği tak sonra usb yi ntfs olarak biçimlendir sonra dosyaları kopyala flash a direk at.. Bu kadar 

ormanbey123, 38 dakika önce yazdı:

kimseye kızmıyorum amacım windowsu öğrenmek sürekli bana kızıyorsunuz ama 

Windows u veyaa başka şeyleri burada değil youtube ye bakarak da öğrenebilirsin.. . Bu form sitesi üst düzey katılımcılar olduğu için basit den daha çok.. sıkıcı konulara ayırt edecek vakitleri yok.. İnşallah anlamışsındır 

Edited by bozart
  • Thanks 1

tamam anladım arkadaşlar teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için allah razı olsun sizden driverpckda proğramları ekledim chrome winrar gibi formatdan sonra tekrar geri nasıl yükleyebilirim tam proğramı kullanmasını bilen yarın format atacaktım ben formatı biliyorum ben