Jump to content

Firefox Ie'yi Geçmek üzere

Kænuni

Recommended Posts

İE savunan Arkadasım söyleyebilir misin bana İE bu özelliklerin kaçını yapabiliyor.

1.istenmeyen reklamları .bannerları engelleme ve sayfanın açılıs hızını %100 arttırma

2.8-10 sayfalı bir konuyu tek sayfaya birleştirme ve 2 saat diğer sayfa yüklenecek diye beklememe

3.upload sitelerinin linklerinin ölü yada çalısıyor olmasını otomatık kontrol etme.

4.Youtube dahil İdman olmadan programsız eklentisiz video indirme.

5.Bir site üzerinde 10 15 adımda devamlı tıklamalı bir işi tek tıklama ile yapma.

6.sag tıklamadaki gereksiz ayrıntıları kaldırma Yeni sayfada aç gibi ifadeleri.

7.otomatik kopyalama sadece kopyalayacagın metnin üzerini işaretle senın için Kopyalasın.

8.stylish gibi bir eklentiyle firefoxu bambaska bir görünüme katma.

9.google youtube gibi sitelerden resimleri ve videoları slayt olarak izleme

10.Ve daha çok fazla sayılabilir ama İE Firefoxun eline su bile dökemez

YAGMURADAM senin dediğin güncellemeyıde İE yapmasa hıc açmayacagım dedin açmamak için İE Tab Ve İEView Eklentisini Yüklediğiniz zaman İE Hıc açmazsınız Firefox üzerinden GÜncelleme Yapabilir ve MS sitelerinde işlkem yapabilirsiniz..

o kadar satır yazı yazmışsında arkadaşım herkesin kendi görüşü ben beyenmiyorum firefox u ayrıca ms kendi tarayıcısını koyacak tabi olması gerekende bu zaten firefoxtan önce ie vardı kimse senin yazdıklarına bakıpta firefoxu kullanmaz bunlar firefoxu kullanmaya yetmio kusura bakma böle bilmişleride hiç sevmem kimseyede laf atma herkes kendi görüşünü belirtmekte özgür

o kadar satır yazı yazmışsında arkadaşım herkesin kendi görüşü ben beyenmiyorum firefox u ayrıca ms kendi tarayıcısını koyacak tabi olması gerekende bu zaten firefoxtan önce ie vardı kimse senin yazdıklarına bakıpta firefoxu kullanmaz bunlar firefoxu kullanmaya yetmio kusura bakma böle bilmişleride hiç sevmem kimseyede laf atma herkes kendi görüşünü belirtmekte özgür

çok bilmişlik haa :p Arkadaşım bu saydıklarımı genel olarak herkes biliyor. gizli saklı birşey değil yani.kendimide kimseye sevdirmek zorunda değilim.Evet firefoxtan önce IE vardı ,ama İlk o vardı diyede İE kullanacak değiliz.Atalarımızın bir sözü var.Boynuz Kulağı geçer diye .MS yaptıda biz mi kullanmadık.seninde dediğin gibi herkes kendi görüşünü belirtmekte özgür. Ve kımseyede laf atmayada hevesim yok.Bende Görüşümü söylüyorum .Firefoxu hiç bir tarayıcıya tercih etmem. :rolleyes:

uu.r arkadaşım,

internet explorer kalıbından geç olarak çıktı o yüzden ilk başta başka yerlerden [ç]alıntı yapacak

ilk sekmeli tarayıcı opera dır firefoxta operadan almıştır.

google chrome daki gizli tarama özelliğini ilk internet explorer 8 sonra da firefox 3.1 beta serisi kullanmıştır.

sonuçta herkes birbirinden etkileniyor bunu da en çok microsoft yapıyor

windows 7 de en iyi performansı internet explorer 8 de alıyorum firefox hantal kalıyor

birçok web tarayıcı kullandım ihtiyaçlarıma en çok karşılık veren firefox tu çünkü eklentilerle istediğim gibi kişiselleştirebiliyorum

eğer eklenti filan olmasaydı firefox kullanmazdım çünkü eklentilerden başka bir artısı yok neredeyse

uu.r arkadaşım,

internet explorer kalıbından geç olarak çıktı o yüzden ilk başta başka yerlerden [ç]alıntı yapacak

ilk sekmeli tarayıcı opera dır firefoxta operadan almıştır.

google chrome daki gizli tarama özelliğini ilk internet explorer 8 sonra da firefox 3.1 beta serisi kullanmıştır.

sonuçta herkes birbirinden etkileniyor bunu da en çok microsoft yapıyor

windows 7 de en iyi performansı internet explorer 8 de alıyorum firefox hantal kalıyor

birçok web tarayıcı kullandım ihtiyaçlarıma en çok karşılık veren firefox tu çünkü eklentilerle istediğim gibi kişiselleştirebiliyorum

eğer eklenti filan olmasaydı firefox kullanmazdım çünkü eklentilerden başka bir artısı yok neredeyse

katılıyorum kardeşim, firefox çoğu yerde hantal, biz türklerin bu tekellikten kurtulma inadı gibi bişe firefox :)

ama ne olursa olsun explorer un yerini tutamaz hiç biri, opera ve choreme safari maxthon netscape bile firefoxtan gayet iyi çalışıyorlar bunu göz ardı edemeyiz, neyse isteyen istediğini kullanır,

siz ne kadar idda ederseniz edin Explorer vazgeçilmez bunu kulağınıza küpe edin:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...