Jump to content

7iso Bir Türlü Yapamadım

Recommended Posts

Arkadaşlar şimdi herkes sormuştur ama benim o sorulan soruları ve cevapları bakmama ragmen çözemedim

şimdi sp2 cdyi nlite ile sp3 entegre ediyorum başka hiç bir yerine dokunmuyorum sonrada onu alıp 7 iso uyguluyorum ama bir türlü olmuyor işlem hatasız bitiyor sonra iso yapıyorum nlite ile gene bişey yapmıyorum aynen power isoyla isoluyorum sanal pcde deniyorum ama bir tuşa basın mesajı gelmiyor

bana olmadı 7 isoyu hatasız uguladınız bir sp3 göndere bilirmisiniz

özür diliyerek

seang1453'ün dediği doğru direk kuruluma geçer. Ayrıca Hiç kuruluma geçmiyorsa ISO oluşturmanda sorun vardır. Çünkü Poweriso'nun iso'larını tanımıyor bazı programlar. NLite ile açılabilir iso seçeneğini kullanarak ISO oluştur daha sonra tekrardan dene.

Sorunu anladım siz PowerISO ile iso oluştururken açılış kaydını eklemiyorsunuzdur.Dolayısıyla bilgisayar açılış kaydını göremediğinden geçemiyordur kuruluma.

ISO'yu nlite ile oluşturun nliteın iso oluştururken zararı olmaz :)

nLite de Seçenekler kısmında açılış mesajı diye bir seçenek var o aktif mi devredışı mı.Bide tekrar okudumda power isoyla isluyorsan tabiki çıkmaz.çünkü power iso gizli dosyaları kalıba klemez.onu nlite ile iso dosyası yap.nlite ile isolamazsan veya rvm ile bu hatayı sanırım hiç çözemezsin :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...