Jump to content

Donanım Sürücülerini (drivers)kaldırma

Recommended Posts

ben sistemime yeni bir anakart takacağım fakat sistemde diğer anakartımın sürücüleri yüklü ben bunu format atmadan kaldırmak istiyorum böyle bir program var mı?sürücü arayan programlar olduğunu biliyorum fakat donanımları teker teker kaldırabileceğim program var mı?

dostum eğer xp kullanıyosan ve takacağın anakart çıkardığından çok farklıysa yani aralarında çok zaman farkı varsa zaten muhtemelen windowsun mavi ekrana düşecektir ama eğer düşmezse ve sen yazılım olarak yüklediysen anakartını revo uninstall veya perfect uninstal your uninstall gibi programları deneyebilirsin

ben revo ve your uninstall kullanıyorum revo ücretsiz ve hiç aşağı kalır yanı yok diğerlerinden

ama eğer windows anakartının sürücülerini kendi gördüyse kaldırmana gerek kalmaz

dostum eğer xp kullanıyosan ve takacağın anakart çıkardığından çok farklıysa yani aralarında çok zaman farkı varsa zaten muhtemelen windowsun mavi ekrana düşecektir ama eğer düşmezse ve sen yazılım olarak yüklediysen anakartını revo uninstall veya perfect uninstal your uninstall gibi programları deneyebilirsin

ben revo ve your uninstall kullanıyorum revo ücretsiz ve hiç aşağı kalır yanı yok diğerlerinden

ama eğer windows anakartının sürücülerini kendi gördüyse kaldırmana gerek kalmaz

dostum doğru söylüyosunda diğer anakartın sürücülerini tamamen kaldırmadan yeni anakartı takmam sağlıklı olmaz çünkü biliyosun bütün sistem bileşenleri ve donanım sürücüleri anakartın üstünde bunların hepsini kaldırmadan yeni anakartı takarsam mavi ekran hataları çıkabilir ben de bunun için aynı format atıyormuş gibi sürücüleri ortadan kaldırmak istiyorum bide bu dediğin programlarda anakartın yazılımı yok anakartı kendi sitesindeki yazılımla kurdum bu tarz kaldırma programları anakart yazılımını görmüyor bildiğim kadarıyla direk windowsa kuruyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...