Jump to content

Windows 10 19042.746 22in1 X86 X64

köylü
 Share

Recommended Posts

ustad çift mod varmı bunda ?

birde az önce rufus ile mbr olarak yazdırdım...uefili sistemde denedim sadece x64 sürümleri gördü.. aynı şekilde gpt olarakta rufus ile yazdırdım yine x64 bit sürümler gördü ...burda neden x32 bit sürümlerini görmedi hiç.

burda benim maksatı eski sistem donanımlarda mbr olarak yazdırıp hem x32 hemde x64 bit görecekmi diye ?

Edited by bozart

• 2 hafta sonra ...
köylü, 29.01.2021 - 00:13 yazdı:

Windows 10 19042.746 22in1 X86 X64

Msdn çıkışlı 19042.746 sürümlerini içerir consumer ve business x86 x64 tüm sürümleri içerir sadece birleştirme ve esd sıkıştırma işlemi yapılmıştır uefi desteği vardır x86 x64 klasörlerinden çalışacak şekilde ayarlanmıştıt grubfm multibot sistemlere uyumludur.

Sevgili Köylü, Kendime hem MultiBoot hem de PE olarak çalışan bir USB hazırlamak istiyorum.

Bu çalışmayı ;

- HDD'ye,

- USB belleğe nasıl kurarım?

Çoçuğa anlatır gibi en basit haliyle anlatırmısınız?

Hatta eğer varsa hazır menü de verebilir misiniz?

Sevgilerimle,

• Editor
_Tatarbeyi_, 6 saat önce yazdı:

Sevgili Köylü, Kendime hem MultiBoot hem de PE olarak çalışan bir USB hazırlamak istiyorum.

Bu çalışmayı ;

- HDD'ye,

- USB belleğe nasıl kurarım?

Çoçuğa anlatır gibi en basit haliyle anlatırmısınız?

Hatta eğer varsa hazır menü de verebilir misiniz?

Sevgilerimle,

bu çalışma usb ye kurulmaz hdd ye normal bootla kuracaksın bunun içinde multiboot sistemler konusunda araçlar var oradan önce multiboot hazıraman lazım direk hazır bir sistem istiyorsan peler çalışacak şekilde @karadurakhocanın konuları var birsini direk indir usb ye kur

• Like 1

köylü, 16 saat önce yazdı:

bu çalışma usb ye kurulmaz hdd ye normal bootla kuracaksın bunun içinde multiboot sistemler konusunda araçlar var oradan önce multiboot hazıraman lazım direk hazır bir sistem istiyorsan peler çalışacak şekilde @karadurakhocanın konuları var birsini direk indir usb ye kur

Bilgilendirme için teşekkür ederim 😊 . Kaç defa MultiBoot yapmaya çalıştım yaşlılıktan olsa gerek artık kafam almıyor. :D

Hocam bu gün yeni bilgisayarıma çalışmanızı kurdum resmen akıyor, elinize sağlık çalışmalarınızın devamını dilerim; yalnız ben aktivasyon işlemini gerçekleştiremedim W10 pro versiyonu kurdum tavsiye edebileceğiniz program var mı? 

edit: aktivasyon gerçekleştirdim

Edited by Deep&Blue