karadurak

Üye
 • Content count

  575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

karadurak last won the day on May 27

karadurak had the most liked content!

Community Reputation

664 Excellent

About karadurak

 • Rank
  TnC Silver

Recent Profile Visitors

1215 profile views
 1. niye çöpe gidiyor anlamadım. sizin için media player'ın önemi nedir? neden diger oynatıcılar işinizi görmüyor?
 2. şifre kırma bölümünde olması lazım
 3. Tebrik ederim Normalde eklenmiyor. Hazır reg kayıtlarının ve program bağımlılıklarının ortaya çıkarılmış olası gerekir. Eger beni çok ugraştırmazsa bi ara bakarım.
 4. biri insider preview sürüm digeri 1703 Release sürüm yani tercih meselesi bir fark yok
 5. Ramazandan önce bi güncelleme daha yapayım dedim. edit: Win10PE Pro Insider 16193 x64 Built-in yüklendi. edit:Win10PE Pro 1703 x64 Built-in sürümü ile yükleme tamamlandı.
 6. Hocam sıkıntı yok kafana göre takıl, konu açıp paylaşımda da bulunabilirsin sonuçta özelleştirmişsin WİNPE8.1 de TeamViewer versiyon 12 de çalışıyor onu ekleyebilirsin. (TeamViewer12.exe) WinPE10 da versiyon 5.0.7687 den başkası çalışmadı. Sanırım kullanıcı hesabı istiyor.
 7. media player'in kurulu oldugu winpeler mevcut
 8. Windows10 Insider Preview geliyor..
 9. İnanın tarih vermem zor çünkü belki bu hafta belki önümüzdeki ay yani bilemiyorum. Bu konu için biraz uzaklaşmak istemiştim ama keyfim yerine gelince devam edecegim. Kodlara bakılırsa direk BCD den wim dosyasına yönleniyor. İlerleme çubugu için bootmgr ye ihtiyaç var. O zaman da grub2 de açılmaz. bootmgr.efi ile denenebilir.
 10. BRAVO, sizin bu yazınızı okuyanda ücretli eleman çalıştırıyorsunuz sanacak, burada emek varsa üreten ve bu üretime yardım eden kişilerdedir. Tek seferde sorunsuz sistem yapmak mümkün degil. İndirip indirmemek de sizin kararınız ben zorla birşey yaptırmıyorum.
 11. Video çekimini için farklı programlar denedim ama çalışmadı çalışsaydı sisteme ekleyecektim explorer'ı kopyala yapıştır yapıyorum öyle reg kaydı felan yok system32 de ieframe.dll var. programfiles internet explorer klasörünü kopyalıyorum. Bende de yenileme sorunu var sürekli f5 de takılı gibi kalıyor onun üzerinde araştırma yapıyorum şuan
 12. Bahsettiginiz exe windows sorun giderme aracı bağlanamadığı zaman onu arar ama baglar mı bilmem denmesi bedava Zaten ben de 3 laptop ve bir masaüstünde denedim wifiye baglanabiliyorum ama bazı laptoplarda sıkıntı çıkarabiliyor.
 13. Masaüstüne atmadım zaten, başlat menüsü tüm programlarda görünür normalde ama kısayolunu yanlış girmişiz galiba onu sonra düzenlerim şimdilik klasörden giriş yapabilirsiniz.
 14. 8.1 de de aynı bileşenleri kullanıyorum. Onda görüyor da bunda neden görmüyor ilginç.. Dahili paketi denediniz degil mi ?
 15. Built-in paketi indirin dahili pakette yüklenmeme şansı yok