Jump to content

lediod

Üye
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Excellent

About lediod

 • Rank
  TnC Silver

Profile Information

 • Male
 • İstanbul

Recent Profile Visitors

1103 profile views
 1. Sorumu geri alıyorum hocam. Acronis ile ilgili sanmıştım şimdi farkettim [emoji2] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 2. Bu hangisi için hocam MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 3. Hocam AIOCreator.exe aracı ile nasıl entegre edeceğiz ? . Entegrasyondan Backup & Recovery - AOMEI Backupper 'i seçince ISO olarak istiyor. Ama indirdiğimiz .wim uzantılı.
 4. @crasadure hocam ve sevgili arkadaşlar grub4dos grub2 ve main.cfg komutları ile ilgili bir sunum varmıdır araştırdım ama düzgün birşey bulamadım. Önceki multibootlarda sadece menu.lst dosyası vardı içine hangi kod hangi sırada ise onu gösteriyordu. Şimdi ise 2-3 farklı. .Cfg ve .Lst dosyası bulunuyor. Ve sıralama göre göstermiyor kodları. Bunlarla ilgili bir çalışma mantığını anlatan birşeyler varsa paylaşabilir misiniz. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 5. Hocam dediğiniz şekilde yaptım. ekran görüntülerini ekledim. bu şekilde çıkıyor. Düzeltme: main.cfg içinde bulunan varsayılan Hard Diskten başlatma kodlarını pasif hale getirdim. o şekilde normal menu göründü. [mention=167082]efe34[/mention] dediğin gibi çalıştı.
 6. @mephistooo2 hocam windows 7 ultimate sürümünü desteklemiyor mu ? lisanslama yapamadı. sadece office 2016 lisansladı.
 7. @crasadure hocam main.cfg içerisindeki sistemi hard diskten başlat seçeneğinin kodu hangisidir bulamadım. o satırı en başa ya da varsayılan olarak seçili gelmesini istiyorum. bu şekilde yapabilir miyiz ?
 8. @mephistooo2 @karadurak hocalarım. rescue admin içerisindeki dism+ windows kurulum aracını KMBOOT içerisine nasıl entegre edebilriz. KMBOOT da var fakat türkçe değil.
 9. @crasadure hocam .cfg , .lst uzantılı dosyaların içeriklerinin kodlamaların mantığını anlatan bir sunu var mıdır ? grub2, grub4dos hepsine kodlar nasıl oluşturuluyor vb. gibi. örnek olarak anlayamadığım. HKBOOT 'un kodları pe sistemler .cfg dosyasının içerisinde ama pe sistemler menüsünde görünmüyor. teşekkürler.
 10. @crasadure hocam, wmware workstation kurulum ayarlamaları ile ilgili bir video hazırlama imkanınız var mıdır ?
 11. @crasadure hocam sizden nacizane bir isteğim olacak ; AIO Rescue Admin Winpe X64 V7 çalışmasını aio boot multiboot a manuel entegre etmeyi videolu anlatım yapabilir misiniz ? Teşekkürler.
 12. Merhaba, çalışman güzel fakat anlatımınızdaki flash bellek içeriği ile paylaştığınız dosyaların içeriği aynı değil. NTFS klasöründekileri NTFS kısma FAT32 klasöründekiler FAT32 klasörüne demişsiniz ama öyle bir ayrım yapılmamış.
 13. merhaba @amd_turkey yeni link varmıydı süresi bitmiş yandex izin vermiyor indirmemize.
 14. çok iyi olur hocam. birde menu.lst ve bcd dosyalarınızı da paylaşabilir misiniz
×
×
 • Create New...