Jump to content

Yine Görev Yöneticisi

sansar60

Recommended Posts

arkadaşlar görev yöneticisi ne yaparsam yapiim olmuyor 5 saniye düzeliyor yollarla sonra tekrareski haline geliyor başka neler yapabilirim acill buna bir çözüm bulmam lazım görev yöneticisi çok işime yarıyor şimdiden tşk ler

şu yöntem olurmu bilgisayarı tamamen format atsam cyi dyi hepsine bi güzel format atsam

Format en son çözüm ama sen bilirsin d ye atmana gerek yok ama format attıktan sonra gizli ve korunan dosyaların görünmesini aktif et çalıştır`a d:\ yazarak gir tıklayarak girme gizli dosya varsa d de sil gitsin

bu virüstenmi oluyor neden oluyor yani çok kez cye format attım geçmedi dde virüs olması lazım ve de bi sorum daha olacak son yazığın (çalıştır`a d:\) bu nedir

C:\ ye zaten format atıyorsun temizlemiş oluyorsun format attıktan sonra bilgisayarıma girip D:\ 2 kere tıklayıp girersen virüs varsa tekrar tetiklemiş oluyorsun ve tekrardan sisteme bulaşıyor ama dediğim gibi format attıktan sonra klasör seçeneklerinden gizli klasörleri gösteri ve korunan sistem dosyalarını göster i aktif edip başlat çalıştıra D:\ yazarak D:\ sürücüsüne girersen virüs ü tetiklemeden girmiş olursun ve gizlenmiş virüs ü görüp shift+delete yaparak silersin bu kadar basit

Not: aleyna741852 daha iyisini kimse yapamaz diye birşey yok format atmak en basit yolu önemli olan format atmadan sorunu çözmek biraz araştırıp kurcalarsanız format ı tek çare olarak görmezseniz hiç değilse biraz tecrübe kazanmış olursunuz

o söylediğin yerlerden olmuyor denedim

Söylediğim yerler? olmuyor derken? gizli dosyalarımı aktif edemiyorsun? eğer öyle ise zaten virüs ü yemişsin aktif edemezsinki gizli dosyaları aktif edemiyorsan aşşağıda verdiğimi indir 2 kere tıkla biraz bekle aktif olur

http://www.mygeekside.com/downloads/2007/12/kill_amvo_virus_usb_en.vbs[/CODE]

[/center]

tmm ben bunu düzeltecek zannettim klasör seçenklerinde onu yapaınca geri kendi kendine eski haline dönüyor birde biraz öncekine vet evet evet yazdım eminmisiniz deyince en sonun devam etmek için bir tuşa basın dedi bastım kapandı daha ne yapabilirim

sana tavsiyem norton kur gücelle sonra tam sistem taraması yap

bir yerlerde virus bulaşmış sen ne kadar yapsanda virus silmedikçe düzelmez avast ve nod32 vardı birisinde virus onları kapatmış açılmıyor

arkadaşında dediiği gibi combofix i dene ! amvo virüs temizleme dene yine bi fayda etmeyecekse erd commander diye linux tabanlı cd den çalışan işletim sistemi var pc yi onunla açıp D:\ bulunan exe cmd bat pif vb. dosyaları sildiğin geçmesi lazım eger yine olmazsaa erd commander haric amvo combo ve gizli ağ virüsleri dediğimiz virüsleri silen dosyayı atayım !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...