Jump to content

Geforce Gtx 1050 Ti Ali Expres Nakliye Dahil 45 $

akincaglar
 Share

Recommended Posts

acıklamasında yeni yazıyor fiyat nakliye dahil gümrük haric

benim eski ekran kartım:Nvidia 9600GT 1GB 256BIT DDR2 (directx 10)"
Bellek Tipi DDR2
Bit Değeri 256 Bit
Chip Seti NVIDIA
DirectX Desteği 10
DVI Çıkışı 2 Adet
Grafik Bellek 1 GB

Edited by akincaglar

Bazı ürünlerde 2.el siye yazıyo onlara dikkat et bende ödeme ekranında birde vergi die bi ibare var onada bak onuda fiyata dahil edip ona göre hesap yap ben bi uab sipariş ettim 28 usd 5 usd de vergi ekledi yani gözden kaçırma

• Like 1

Hocam bu kart çakma zaten 1050Ti yazıyorlar ama içinde GT serisinden dandik bir GPU var. GPU-Z gibi programlarda istediğiniz kadar bakın programlarda GTX 1050Ti olarak gözüküyor ama işin aslı öyle değil içinde ki GPU çok eski. Çeşitli modlu bioslar ile windows ve programlar yüksek model olarak görüyor kartı. Bence hiç bulaşmayın. Zaten kartın resmi bile ben çakmayım kardeşim diye bağırıyor resmen :)

• Like 2
  • Thanks 1

greenbird, 55 dakika önce yazdı:

Hocam, bu ürünü arkadaşım Wish'ten almıştı. Ürün çakma. Mobil GPU'yu Masaüstü şekline sokmuşlar. Arkadaşın yazdığı gibi 1050Ti filan da değil. Performans olarak senin ekran kartından birazcık daha düşük.

Aynen öyle hocam satış siteleri farklı da olsa ürünler genelde aynı dediğiniz gibi mobil gpu olanlarda var ama ben genelde hep eski olan GT serisi gpu'ları koyduklarını gördüm yazılımla bioslarla falan kartı 1050ti gibi falan gösteriyorlar. Bunun aynısını türkiyede ki satış sitelerinde de bulabilirsiniz ortalama 300-400₺ bandında satılıyor. Bir ara aynısını sahibinden üzerinde görmüştüm çocuk orijinal kart falan yazmıştı hatta sonra ne oldu sattı mı kartın fake olduğunu öğrenip ilanı geri mi çekti bilmiyorum. Bunların kutuları bile çakma o derece yani :) Bir milyoncudan karton alıp üstüne resim basıyorlar :D