Jump to content

Benimle Cikar Misin?

husamettin

Recommended Posts

Bu soruya bir bayanýn verebileceði cevaplar ve bu cevaplarýn gerçek anlamlarý : :)

1-Olmadýðý için üzgünüm; ama lütfen arkadaþ kalalým.

(Ýstediðin þey mümkün deðil. Ama yanýmda olmaya devam et. Beni evime getirip ******ürecek, güldürüp-eðlendirecek, eðlence yerlerinde eþlik edecek, faturalarýmý yatýracak ve tamirat iþlerimi yapacak birisine ihtiyacým var. Merak etme; bir erkek arkadaþým olduðunda da arada sýrada ararým seni.)

2 - Ama ben seni kardeþim gibi görüyorum.

( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

3- Duygusal sorunlarým var; önce onlarý çözümlemem gerek.

(Senden baþka birkaç kiþi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum.)

4 - Böyle bir iliþki için henüz hazýr deðilim.

(Henüz alemlerin tadýný yeterince çýkaramadým. Beraber olmak istediðim birkaç yüz kiþi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

5- Seni yeterince tanýmýyorum.

(Tipin falan tamam ama ya diðer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlýðýn var mý? Kaç para kazanýyorsun? Bankada paran var mý, vs...)

6- Teklifine sýcak bakýyorum ama þimdi olmaz. Zamana býrakalým...

(Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunlarýn tadýný en dibine kadar çýkarmak istiyorum; diðer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygýlanýyorum. Gözaltý torbalarým ortaya çýktýðýnda kabul edeceðim.)

7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beðenmem. Hemen karar vermemi bekleme.

( Ben Ýngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layýk olmak çok zordur. Superman - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karýþýmý bir erkek arýyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi birarada olmalý. Kýz kurusu olmak pahasýna da olsa arayacaðým. Eðer bulamazsam can simidim olursun, deðil mi kerizciðim?..)

8- Hayatým þu anda karmakarýþýk, israr etme.. Ben seni ararým.

(Birkaç erkeði ayný anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

9- Aþk bana göre deðil...

( Kendime güvenim yok. Bir iliþki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-börek yerim. Nasýlsa ailem zamaný gelince birisini bulur.)

10- Ayný iþyerinde çalýþtýðým biriyle birlikte olamam.

(Hiç tipim deðilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açýk açýk söyleyemiyorum.)

11- Þu sýralar kariyerime konsantreyim.

(Yaptýðým iþ dýþýnda hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

12- Ben niþanlýyým.

(Ne güzel eðleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doðruyu söylemek zorunda kaldým iþte...)

13- Evet, kabul ediyorum...

(Dürüst bir bayan)

14- Hayýr, kabul etmiyorum.

(Dürüst bir bayan daha)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...